سایبربان,امنیت سایبری,اجلاس سایبرتک,اسرائیل,ارتش,جنگ سایبری,نیروی هوایی,cyberbannews,cyber security,cybertech2017,cyber warfare,,aviation
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد بین الملل سایبربان؛ یائیر کوهن، ژنرال سابق ارتش اسرائیل طی سخنرانی کنفرانس 2017 Cybertech درباره توانمندی‌های بالقوه ارتش اسرائیل، گفت: «با فشار یک کلید در آستانه جنگ، می‌شود همه هواپیماهای دشمن را بدون ارسال نیرو و متحمل شدن خطر نیروی انسانی، غیرفعال کرد... و این دیگر دور از ذهن نیست.»
کوهن در این سخنرانی ادعا کرد که اسرائیل به زودی قادر خواهد بود با زدن یک کلید به همان نتیجه قاطعی دست یابد که در جنگ شش‌روزه انجام داد.
وی ضمن اشاره به جایگاه پنجم اسرائیل در قدرت سایبری...

۱۲:۲۲ - ۱۳۹۵/۱۴/بهمن
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد امنیت سایبربان؛ دولت هلند، روز چهارشنبه 1 فوریه 2017 اعلام کرد نرم‌افزاری را که برای اخذ و شمارش و جمع بندی آرای انتخابات آینده خود طراحی کرده بود؛ قبل از استفاده بازنشسته کرده است. این اقدام در پی آن انجام شد که کارشناسان اعلام کردند نرم‌افزار یادشده، آسیب‌پذیر و قابل هک شدن است.
وزیر داخلی هلند، رونالد پلاسترک (Ronald Plasterk)، در نامه‌ای به مجلس این کشور اعلام داشت که: «حضور هیچ سایه‌ای بر سر انتخابات و نتایجش قابل‌قبول نیست»، لذا انتخابات 15 مارس امسال در این کشور به‌صورت...

۱۱:۰۲ - ۱۳۹۵/۱۴/بهمن
به گزارش سایبربان

 

به گزارش واحد امنیت سایبربان؛ دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا، گفت: قصد داریم که امنیت سایبری ارتش آمریکا را تضمین و تقویت کنیم.

وی گفت: ما قصد داریم که موضوع امنیت سایبری در ارتش و در کشتی‌ها و هواپیمایی که به‌وسیله آمریکایی‌ها بزرگ برای ارتش بزرگ ما ساخته می‌شود، تضمین شود و ارتش ما روزبه‌روز قدرتمندتر شود.
رئیس‌جمهور آمریکا گفت: امروز من این جلسه را تشکیل داده‌ام تا به وعده خود در زمینه تأمین امنیت زیرساخت‌های مهم و شبکه‌های دولت فدرال در برابر تهدیدات سایبری، عمل کنم. من...

۱۰:۳۶ - ۱۳۹۵/۱۴/بهمن
اشتباه دردسر آفرین گوگل
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد امنیت سایبربان؛ سازمان خدمات سلامت همگانی آمریکا (NHS1) از مدتی قبل به استفاده از خدمات شیلد (Shield) گوگل روی آورده بود. بر اساس ادعای گوگل وبگاه‌هایی که از پروژه‌ی شیلد استفاده کنند، تمام ترافیک آن‌ها بررسی شده و در صورتی که یک حمله سایبری یا بات تشخیص داده شود، به مقابله با آن می‌پردازد.
 به تازگی گزارشی منتشر شده است که نشان می‌دهد، برنامه‌ی شیلد ترافیک بالای شبکه‌ی خدمات سلامت همگانی را به اشتباه یک حمله سایبری و اختلال سرویس توزیع شده در نظر...

۱۰:۱۸ - ۱۳۹۵/۱۴/بهمن
به گزارش سایبربان

 

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان، رئیس انجمن واردکنندگان موبایل، تبلت و لوازم جانبی: 30 تا 35 هزار گوشی قاچاق در روز وارد کشور می‌شود که بعضاً گوشی‌های دست‌دوم، رفرش شده و تقلبی است و حقوق مصرف‌کننده نیز به‌طورکلی پایمال می‌شود.

سید محمود سفار در برنامه مناظره رادیو گفت‌وگو گفت: متأسفانه بالغ‌بر 30 تا 35 هزار گوشی قاچاق در روز وارد کشور می‌شود. گوشی‌هایی که وارد کشور می‌شود بعضاً گوشی‌های دست‌دوم، رفرش شده و تقلبی است که حقوق مصرف‌کننده را نیز به‌طورکلی پایمال می‌کند.
این...

۰۹:۵۲ - ۱۳۹۵/۱۴/بهمن