به گزارش سایبربان

به گزارش واحد بین‌الملل سایبربان؛ «مارسل لتر»، معاون وزیر دفاع آمریکا در یک نشست در کمیته نیروهای مسلح آمریکا گفت که کشورش با تهدیدهای چندوجهی از طرف ایران، روسیه، چین و کره شمالی روبه‌رو است.

«جیمز کلاپر»، مدیر اطلاعات ملی آمریکا و مایکل راجرز، فرمانده یگان سایبری آمریکا دیگر حاضران در این نشست کمیته نیروهای مسلح مجلس سنای آمریکا بودند.

این سه مقام اطلاعاتی در بیانیه‌ای مشترک...

۲۱:۴۲ - ۱۳۹۵/۱۶/دى
به گزارش سایبربان

 

به گزارش واحد هک و نفوذ سایبربان؛ هکر کلاه سیاه CyberZeist که از جمله هکرهای بدنام به شمار می‌رود، با نفوذ به وب‌سایت اف‌بی‌آی، حساب‌های کاربری اف‌بی‌آی را که در چند فایل پشتیبان یافته بود، در سایت Pastebin1 قرار داد. داده‌های فاش شده شامل حساب‌های کاربری، رمزهای عبور رمزنگاری‌شده با اس‌اچ‌ای-21، نمک‌های اس‌اچ‌ای-31 و ایمیل‌ها می‌شود.

 

نفوذ در تاریخ 22 دسامبر 2016 رخ...

۱۳:۳۳ - ۱۳۹۵/۱۶/دى
به گزارش سایبربان

 

به گزارش واحد هک و نفوذ سایبربان؛ هکری موسوم به Lone Hacker دامنه رسمی گوگل در کشور برزیل را به شیوه تغییر ظاهر وبگاه (deface) هک کرد. وی می‌گوید این کار را انجام داده تا نشان دهد که هیچ چیزی امن نیست. او در صفحه‌ای که بر روی این دامنه بارگذاری کرده، به دوستان خود بابت موفقیت در هک کردن چنین دامنه پراعتباری درود فرستاده است. صفحه هک شده بیش از سی دقیقه دوام آورد و در این مدت به خبر فوری در سراسر برزیل تبدیل شد؛...

۰۹:۴۵ - ۱۳۹۵/۱۶/دى