به گزارش سایبربان

به گزارش واحد هک و نفوذ سایبربان؛ وزارت اطلاع‌رسانی سوریه در صفحه رسمی این وزارتخانه در فیس‌بوک نوشت: سایت این وزارتخانه هک شده است و تمامی اخباری که درباره مسمومیت بشار اسد، رئیس‌جمهوری سوریه و مبتلا شدن وی به یک بیماری واگیردار خطرناک منتشرشده، صحت ندارد.

در حال حاضر دسترسی به این سایت امکان‌پذیر نیست. در بیانیه جعلی که در سایت وزارت اطلاع‌رسانی منتشرشده، آمده است: بر اساس اطلاعات ما بشار اسد به دلیل مسمومیت غذایی به بیماری واگیردار خطرناکی مبتلا ...

۲۱:۰۹ - ۱۳۹۵/۰۸/آذر
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ دسترسی ایرانی‌ها به بازی‌های کلش آف کلنز (Clash Of Clans) و کلش‌ رویال (Clash Royale)، بازی‌های شرکت سوپرسل (Supercell)، محدودشده و کاربران نتوانستند وارد این بازی‌ها شوند.  

با توجه به اینکه شرکت سوپرسل هیچ واکنشی به اختلال در کلش آف کلنز و کلش رویال نشان نداده و هیچ اختلالی از سوی سازنده نیز گزارش نشده است، شایعاتی مبنی بر فیلتر شدن این بازی‌...

۱۷:۴۸ - ۱۳۹۵/۰۸/آذر
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ براساس بررسی‌های صورت گرفته از آمار کلی کشوری در حوزه تلفن همراه، تا پایان شهریورماه امسال بالغ‌بر ۱۵۰ میلیون و ۲۳۸ هزار و ۴۳۹ سیم‌کارت در کشور واگذارشده است که از این تعداد، ۷۸ میلیون و ۸۰۵ هزار و ۶۱۷ خط فعال است و ضریب نفوذ موبایل به ۹۸.۹ درصد رسیده است. به این معنی که از هر ۱۰۰ نفر، حدود ۹۹ نفر موبایل دارند. برآوردها نشان می‌دهد که تقریبا نیمی از سیم‌کارت‌های فروخته‌شده در بازار، غیرفعال است.

طبق اعلام معاونت...

۱۷:۴۲ - ۱۳۹۵/۰۸/آذر
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ اپل در حال حاضر نمونه‌های 7.9 اینچی آی پدمینی، 9.7 اینچی آی پد و 12.9 اینچی آی پد پرو را تولید می‌کند و قصد دارد برای جلب نظر کاربران نمونه 10.5 اینچی آی پد را هم در سال 2017 تولید کند.

تولید آی پدهای جدید اپل از ماه دسامبر امسال آغاز می‌شود. علت ساخت این تبلت محبوبیت تبلت های دارای نمایشگر بزرگ به‌خصوص در آمریکا است. از یکسو تبلت های 9.7 اینچی نمایشگرهای نسبتاً کوچک و تبلت های 12.9 اینچی نمایشگرهای بزرگی دارند و گرانی بیش‌ازحد از...

۱۷:۲۷ - ۱۳۹۵/۰۸/آذر
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ قرار است در این مدل از باتری تازه‌ای استفاده‌شده که حداکثر برد خودرو را بعد از یک‌بار شارژ تا 300 کیلومتر افزایش می‌دهد. البته ظاهراً این میزان افزایش کمتر از رقم قبلاً وعده داده‌شده است.

بی ام و در سال‌های اخیر در مورد سرمایه‌گذاری برای ساخت خودروهای نسبتاً گران‌قیمت الکتریکی دو دل بوده است. به‌خصوص که میزان فروش این خودروها نیز چندان امیدوارکننده نبوده است. این شرکت در سال 2016 تنها 25 هزار خودروی i3 به فروش...

۱۷:۲۰ - ۱۳۹۵/۰۸/آذر
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد هک و نفوذ سایبربان؛ نام این برج در نرم‌افزار نقشه شرکت گوگل به برج زباله یا Dump تغییر کرد.

این نام مضحک تا چندساعتی بر روی نقشه گوگل مشاهده می‌شد تا سرانجام اصلاح‌شده و به حالت عادی بازگشت. این برج در حال حاضر محل اقامت و سکونت دونالد ترامپ رییس‌جمهور منتخب ایالات‌متحده است و از زمان انتخاب وی به‌عنوان رییس‌جمهور جدید آمریکا ده‌ها تظاهرات و اعتراض خیابانی در این محل توسط مخالفان سیاست‌های ترامپ سازمان‌دهی شده است.

...

۱۷:۱۵ - ۱۳۹۵/۰۸/آذر