به گزارش سایبربان

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ این شرکت اعلام کرد گوشی‌های آیفون 6 پلاس کاربرانی که را قابلیت لمسی آن‌ها دچار مشکلاتی شده تعمیر می‌کند.

کاربران آیفون 6 پلاس می‌گویند این گوشی در قبال سقوط ناگهانی بر روی زمین و به‌خصوص برخورد به سطح سخت به‌شدت حساس است و در صورت چند بار افتادن ناگهانی قابلیت لمسی خود را از دست می‌دهد. اپل می‌گوید اگر نمایشگر این گوشی‌ها نشکسته باشد و دچار آسیب خاصی نشده باشد آن‌ها را با دریافت 4950 دلار تعمیر می‌کند.

این شرکت افزوده...

۱۶:۲۱ - ۱۳۹۵/۳۰/آبان
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ بسیاری از ما در دورانی با اینترنت آشنا شدیم که یاهو مسنجر به‌عنوان یک پدیده همه‌گیر توانسته بود تا خود را در جوامع مختلف مطرح کند و بیشتر کاربران اینترنت، به‌طور مداوم درگیر کار با آن بودند.

این پیام‌رسان بسیار محبوب که چندی پیش به پایان عمر خود رسید، بیشتر به دلیل استفاده از اتاق‌های گفت‌وگوی عمومی به محبوبیت یادشده دست پیداکرده بود و کاربران از آن به‌شدت استقبال می‌کردند، ولی باگذشت زمان این قابلیت جذابیت خود...

۱۶:۱۲ - ۱۳۹۵/۳۰/آبان
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد هک و نفوذ سایبربان؛ پایگاه اینترنتی اتاق بازرگانی صنایع،معادن و کشاورزی  ایران موردحمله یک گروه هکری قرار گرفت و صفحه مجازی این سایت اقتصادی  به‌جای مطالب معمول خود عکس و توضیحاتی در خصوص سرزمین فلسطین و محاصره غزه منتشر کرده است.

این سایت توسط گروهی که خود را طرفدار غزه و دشمن صهیونیست‌ها معرفی کرده ازکارافتاده است.

در پیام این گروه آمده است: غزه را نجات بدهید. مرگ بر صهیونیست ....

۱۶:۰۱ - ۱۳۹۵/۳۰/آبان
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد بین‌الملل سایبربان؛ وزارت بازرگانی آمریکا برای چهارمین بار شرکت چینی مخابراتی زد تی ای را از مجازات به دلیل همکاری با ایران معاف کرد. بر اساس این گزارش، معافیت این شرکت چینی از تحریم‌های مربوط به همکاری با ایران تا 27 فوریه 2017 تمدیدشده است. بدین ترتیب اجرای حکم صادرشده در ماه مارس در زمینه محدودیت‌های صادرات تجهیزات آمریکایی به شرکت زد تی ای به دلیل همکاری با ایران بازهم به تأخیر افتاده است.

این شرکت از زمان صدور حکم محدودیت‌های...

۱۵:۵۱ - ۱۳۹۵/۳۰/آبان
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از برقراری ۳۵ میلیون دقیقه مکالمه و ترافیک ۲۰۰ مگابیت بر ثانیه طی ۱۲ روز از سوی زائران اربعین خبر داد و اعلام کرد: اختلال ارتباطی مربوط به زیرساخت‌های عراق است.

از ۱۷ تا ۲۸ آبان ماه جاری درمجموع بیش از ۳۵ میلیون دقیقه مکالمه از طریق سه اپراتور ایرانی در ارتباطات عراق صورت گرفته است.

با توجه به چندین برابر شدن حجم زائران اربعین حسینی نسبت به...

۱۵:۲۷ - ۱۳۹۵/۳۰/آبان
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ نمایشگاه تجاری دوسالانه صنایع هوایی Aeromart Toulouse۲۰۱۶ از نهم تا ۱۱ آذرماه ( ۲۹ نوامبر تا ۱ دسامبر ۲۰۱۶ ) در تولوز فرانسه برگزار می‌شود.

کریدور صادرات معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در راستای افزایش تعاملات همکاری با کشورها، از حضور شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه هوایی فرانسه حمایت می‌کند.

بر اساس آیین‌نامه، کریدور صادرات معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به میزان...

۱۵:۰۹ - ۱۳۹۵/۳۰/آبان
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ با به‌روزرسانی بلندگوهای یادشده کاربران می‌توانند با صحبت کردن به‌جای تایپ کردن پیام‌های مدنظر خود را برای دیگر مشترکان این شرکت مخابراتی ارسال کنند.

خدمات یادشده از 18 نوامبر به بلندگوهای یادشده اضافه می‌شود و علاوه بر بلندگوهای اکو در بلندگوهای اکودات نیز موجود است. قیمت این دو بلندگو به ترتیب 179 و 49 دلار است.

بلندگوهای هوشمند یادشده که قابلیت دریافت فرامین صوتی را دارند پیش‌ازاین برای پخش موسیقی، اخبار، اطلاع‌...

۱۴:۵۰ - ۱۳۹۵/۳۰/آبان
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ قرار است International Data Group به قیمت بیش از یک میلیارد دلار توسط یک گروه سرمایه‌گذاری چینی خریداری شود.

هویت تمامی سرمایه‌گذاران چینی خریدار International Data Group و همین‌طور میزان دقیق مبالغ پرداختی توسط هر یک هنوز اعلام‌نشده است. International Data Group پیش‌ازاین بین 500 میلیون دلار تا یک میلیارد دلار ارزش‌گذاری شده بود.

اگرچه جزییات این...

۱۴:۴۳ - ۱۳۹۵/۳۰/آبان
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ اولین گوشی اچ تی سی که به اندروید 7 Nougat مجهز می‌شود اچ تی سی 10 خواهد بود و تصاویری از این گوشی همراه با سیستم‌عامل جدید اندروید هم در فضای مجازی منتشرشده است.

با افزوده شدن این سیستم‌عامل به اچ تی سی 10 امکانات تازه‌ای هم به گوشی یادشده اضافه گردیده است که ازجمله آن‌ها می‌توان به میان‌برهای جدید، تغییر قفل صفحه، طراحی جدید برای ساعت و وضعیت آب‌وهوا و غیره اشاره کرد.

گفته می‌شود این شرکت قصد...

۱۴:۳۴ - ۱۳۹۵/۳۰/آبان
89
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد امنیت سایبربان؛ سال 2016 بیشترین میزان حملات سایبری را در تاریخ بشریت تجربه کرد. این حملات بیشتر از نوع باج‌افزاری بوده و رواج تلفن‌های هوشمند و اینترنت اشیاء از بزرگ‌ترین عوامل آن گزارش شد.

کارشناسان حوزه‌ی امنیت سایبری برای سال 2017 افزایش این روند را مسلم می‌دانند و بر این باورند که هرساله با رواج بیشتر سیستم‌های اینترنت محور مردم با چالش‌های جدیدی مواجه خواهند شد که حریم خصوصی و اطلاعات شخصی آن‌ها را در معرض خطر قرار می‌دهد.

پیش‌بینی می‌...

۱۳:۵۲ - ۱۳۹۵/۳۰/آبان