به گزارش سایبربان

به گزارش واحد متخصصین سایبربان، باج‌افزار DXXD به‌طور خاص سرورهای مایکروسافت را هدف حمله خود قرار داده است و فایل‌های به اشتراک گذاشته‌شده را، حتی بر روی درایوهای مخفی، رمز می‌کند.

باج‌افزار DXXD فایل‌های خود را با فرمت .dxxd رمز می‌کند و سپس پیامی را به مدیر سرور نمایش می‌دهد و از او درخواست می‌کند تا با ایمیل rep_stosd@protonmail.com...

۲۲:۵۶ - ۱۳۹۵/۲۱/مهر
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران اعلام کرد: از بین 31 شرکت متقاضی دریافت مجوز خدمات پس از فروش در حوزه فناوری اطلاعات، 6 شرکت فعال در حوزه تجهیزات سخت‌افزاری مجوز گارانتی از سازمان حمایت دریافت کردند.

اصغر رضا نژاد دبیر سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران با اعلام این خبر گفت: بازرسان این سازمان از سال گذشته تاکنون تقاضای 31 شرکت متقاضی دریافت مجوز خدمات پس از فروش در حوزه فناوری اطلاعات را موردبررسی قراردادند و از این میان 6 شرکت فعال...

۱۷:۲۹ - ۱۳۹۵/۲۱/مهر
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ این گوشی که قابلیت شارژ بی‌سیم، طول عمر زیاد باتری، قابلیت شارژ 70 درصد از باتری در کمتر از یک ساعت و یک رابط USB-C را در اختیار کاربران قرار می‌داد پس از مدت کوتاهی باتری آن منفجر شد.

در ماه سپتامبر گزارش‌های متعددی درباره انفجار باتری این گوشی منتشر شد و سامسونگ با انتشار یک فراخوان جهانی، گوشی‌های عرضه‌شده را جمع‌آوری و بازسازی کرد.

اما در ماه...

۱۷:۲۰ - ۱۳۹۵/۲۱/مهر
به گزارش سایبربان

 

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ فاز چهارم اعطای تسهیلات به طرح‌های فناورانه حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در راستای حمایت از طرح‌های تحقیقاتی و اشتغال‌زایی آغاز شد و متقاضیان تا اول آبان ماه امکان ثبت‌نام دارند.

اعطای تسهیلات به طرح‌های فناورانه حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، از محل وام وجوه اداره شده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات صورت می‌گیرد و آخرین‌مهلت ثبت‌نام برای دریافت این تسهیلات، اول آبان ماه امسال است...

۱۷:۱۰ - ۱۳۹۵/۲۱/مهر
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ اینترنت نسل ۴ ثابت یا همان TD-LTE با سرعت دانلودی حدود ۱۵۰ مگابیت بر ثانیه و سرعت آپلودی در حد ۵۰ مگابیت بر ثانیه در حال حاضر سریع‌ترین تکنولوژی دسترسی به اینترنت ثابت در دنیا محسوب می‌شود.

این روزها بحث دسترسی به اینترنت به‌نوعی تبدیل به موضوعی فرعی شده و در دسترسی به این سرویس آنچه اهمیت بالاتری دارد، سرعت و کیفیت دسترسی است. بر این اساس به‌طور دائم نسل‌های جدید ارتباطی روی کار آمده و...

۱۷:۰۱ - ۱۳۹۵/۲۱/مهر