به گزارش سایبربان

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ ازاین‌پس مشترکان همراه اول می‌توانند در طول پرواز نیز از خدمات تلفن همراه خود شامل مکالمه، پیامک و دیتا استفاده کنند.

برای استفاده از این سرویس، همراه اولی‌ها می‌توانند در طول پرواز، سرویس رومینگ خود را روشن و شبکه On Air را جستجو کرده و از خدمات مذکور با پایین‌ترین نرخ در ایران، بهره‌مند شوند.

خدمات رومینگ حین پرواز همراه اول، در حال حاضر با ۱۸...

۱۵:۳۸ - ۱۳۹۵/۲۰/مهر
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد هک و نفوذ سایبربان؛ تلگراف در گزارشی نوشت چند نفر از اعضای کابینه دیوید کامرون ساعت هوشمند اپل داشتند اما ظاهراً اعضای کابینه خانم ترزا می از این ساعت استفاده نمی‌کنند.

این در حالی است که مدت‌های مدیدی است که اعضای کابینه انگلیس حق بردن موبایل با خود در جلسات را ندارند و منع ساعت اپل خیلی نمی‌تواند وجه ساز باشد. تنها نکته فنی اینکه میکروفون تعبیه‌شده در ساعت اپل می‌تواند مورداستفاده راه دور هکرها قرار بگیرد که در این صورت دسترسی به...

۱۵:۱۴ - ۱۳۹۵/۲۰/مهر
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ مقامات سامسونگ رسماً تأیید کردند به دنبال انفجار مجدد نوت 7 برنامه فروش و جایگزینی فبلت پرچم‌دار 2016 کمپانی کره‌ای را در هلند به حالت تعلیق درآورده‌اند.

پس از انتشار خبر تعلیق عرضه نوت 7 در هلند، سم موبایل تأیید کرد فروش و عرضه نوت 7 تا اطلاع ثانوی در این کشور تعلیق شده است.

از سوی دیگر 3 اپراتور بزرگ استرالیایی به دنبال تصمیم اپراتورهای آمریکایی مانند AT...

۱۵:۰۴ - ۱۳۹۵/۲۰/مهر