به گزارش سایبربان

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ کاربران به‌راحتی می‌توانند دستگاه‌های مختلف مانند تلویزیون، گیرنده دیجیتال، تیونر، ساب ووفر و سایر سیستم‌های صوتی و تصویری را از طریق این برنامه کنترل کنند.

AnyMote یک نرم‌افزار کنترل از راه دور جهانی است که می‌تواند به هر وسیله‌ای که دستورات مادون‌قرمز را دریافت می‌کند مانند یک تلویزیون، پخش‌کننده DVD و BluRay، VCR، آمپلی‌فایر، ...

۱۷:۱۰ - ۱۳۹۵/۲۲/مرداد
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ مجتبی خسرو تاج قائم‌مقام بازرگانی وزیر صنعت با ارسال نامه‌ای به رئیس سازمان توسعه تجارت شرایط جدید واردات گوشی آیفون را اعلام کرد؛ در نامه خسرو تاج به افخمی راد آمده است که بر اساس مقام عالی وزارت صنعت، معدن و تجارت و برابر مصوبه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و نامه سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان مبنی بر معرفی شرکت‌های توانمند در ارائه خدمات پس از فروش این تلفن همراه، امکان ثبت سفارش و واردات قانونی برای 9 شرکت را فراهم آورید...

۱۷:۰۱ - ۱۳۹۵/۲۲/مرداد
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد هک و نفوذ سایبربان؛ مجرمان سایبری می‌توانند تنها در کمتر از 36 ساعت وارد زندگی خصوصی شما شده و پول و تمام اطلاعات شخصی‌تان را پیش از آنکه شما متوجه شوید به سرقت ببرند.

هفته‌نامه  Sunday Mirror در تحقیق نگران‌کننده‌ای، از روش‌های حیله گران‌های پرده برداشته که هکرها برای دسترسی به نام، آدرس، شماره تلفن، اطلاعات بانکی، کلید خانه و موقعیت مکانی که در آن قرار دارید استفاده می‌کنند.

...
۱۶:۵۲ - ۱۳۹۵/۲۲/مرداد
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد هک و نفوذ سایبربان؛ متخصصان موسسه پن تست پارتنرز می‌گویند با موفقیت به درون یک ترموستات هوشمند نفوذ کرده‌اند و با انتقال کدهای مخرب خود به درون این ترموستات آن را قفل کرده و پیامی را بر روی نمایشگر به‌منظور باج‌خواهی به نمایش درآورده‌اند و از کاربران خواسته‌اند برای در دست گرفتن مجدد کنترل ترموستات یک بیت کوین (واحد پول اینترنتی) پرداخت کنند.

هکرها از این طریق نه‌تنها می‌توانند ترموستات هوشمند خانگی را قفل کنند، بلکه می‌توانند دمای منزل را نیز به‌دلخواه خود...

۱۶:۳۲ - ۱۳۹۵/۲۲/مرداد
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ امروزه پدر و مادرها با چالش بزرگی در رابطه با فرزندانشان روبرو هستند؛ اینکه چگونه به فرزندانشان علم استفاده از کامپیوتر را بیاموزند، چه برنامه هایی از نظر سنی برای کودکانشان مناسب است، چگونه از دیدن محتوای نامناسب و اعتیاد اینترنتی که در حال گسترش است، جلوگیری کنند، چگونه از اطلاعات و پولهایشان در برابر سهل انگاری و بی دقتی فرزندان محافظت کنند و بسیاری سوالات از این قبیل که در اینجا به آن پاسخ داده می شود.

...

۱۶:۱۶ - ۱۳۹۵/۲۲/مرداد
03
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ شرکت توئیتر، شایعه‌ی تعطیلی این شبکه‌ی اجتماعی در سال 2017 را تکذیب کرد و آن را بدون سند خواند.

سخنگوی توئیتر، در این مورد به خبرنگاران گفت: «بدون شک این ادعا کاملاً دروغ است.»

این شایعه روز پنج شنبه (دیروز)، با هشتگ #توئیتر_را_نجات_دهید (#SaveTwitter) آغاز و بیش از 100 هزار توئیت در مورد آن منتشر شد. علت و منبع آغاز این شایعه مشخص نیست، اما در برخی توئیت...

۱۱:۲۲ - ۱۳۹۵/۲۲/مرداد
10
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد امنیت سایبربان؛ با افزایش احتمال حملات سایبری و انتشار اخبار مختلف در مورد جاسوسی از سازمان‌های دولتی در کشورهای مختلف، سازمان امنیت سایبری نیجریه، برنامه‌ی جدیدی برای جلوگیری از این نوع حملات به نام سایبر سیف (CyberSAFE) را آغاز کرد.

کارشناسان ارتباطات این کشور، تحت نظارت سازان امنیت سایبری نیجریه (CSEAN)، اعلام کردند این برنامه به بخش آموزش عمومی مدارس و دانشگاه‌های این کشور اضافه خواهد شد.

این...

۱۰:۴۷ - ۱۳۹۵/۲۲/مرداد
01
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد امنیت سایبربان؛ قانون گذار ضد جاسوسی کره‌ی جنوبی روز جمعه (امروز) اعلام کرد، این کشور در حال تحقیق در مورد جاسوسی احتمالی گوگل از این کشور است. در صورت اثبات این ادعا، این اولین شکایت رسمی از گوگل برای جاسوسی و شکست قوانین اعتماد مشتری خواهد بود.

کمیته‌ی تجارت عادلانه کره (KFTC)، این بازرسی را در عبارتی کوتاه بدون اشاره به نوع بازرسی یا میزان احتمال جاسوسی، افشاء کرد. این در حالی است که ماه گذشته خبرگزاری رویترز ادعا کرده بود، کره‌ی...

۱۰:۱۲ - ۱۳۹۵/۲۲/مرداد