سایبربان,امنیت سایبری,ساختمان های هوشمند,سیستم مدیریت ساختمان,حمله هکری,تهدید سایبری,cyberbannews,cyber security,intelligent buildings,Building Management System,cyber attack,
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد امنیت سایبربان؛ با نگاهی به برنامه کنفرانس IB در دره سیلیکون حول موضوع ساختمان های هوشمند روشن کرده است که این صنعت به اهمیت مقوله امنیت سایبری پی برده است.

ایدان اودی ادری1، مدیر ارشد شرکت نیشن-ای2، در این کنفرانس عنوان کرد که صنعت ساختمان سازی در گذشته یک نگاه کنجکاوانه به امنیت سایبری داشته ولی در حال حاضر رویکردی وظیفه شناسانه در قبال این موضوع مهم اتخاذ کرده است.

صنعت ساختمان های هوشمند با...

۲۳:۱۹ - ۱۳۹۵/۰۴/تير
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد بین‌الملل سایبربان؛ وزارت دفاع استرالیا اعلام کرده است که 12 میلیون دلار برای تاسیس مرکز جدیدی با هدف تقویت امنیت سایبری در دانشگاه ملی1 این کشور سرمایه‌گذاری کرده است. بودجه این طرح از منابع مالی وزارت دفاع تامین و این مرکز بعد از راه اندازی 70 دانشجو، دانشگاهی و کارمند را از سازمان امنیت سایبری  در خود جای خواهد داد. این سرمایه‌گذاری به دانشگاه اجازه خواهد داد در تحقیقات امنیت سایبری، تجزیه‌و‌تحلیل داده و محاسبات ، با وزارت دفاع هم‌کاری داشته باشد.

...
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۴/تير
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ یک ماه تا پایان انحصار حاکم بر پروانه اپراتور چهارم فیبرنوری ایران بیشتر زمان باقی نمانده و در این شرایط ایرانیان‌نت به دنبال جذب سرمایه‌گذار خارجی با محوریت MTN است؛ در این شرایط آیا همچنان مذاکره بر سر واگذاری ۱۵ درصد سهام این شرکت ایرانی است؟

سرمایه‌گذاران اقتصاد جهانی به دنبال سرمایه‌گذاری در طرح‌هایی هستند که حداقل ریسک و حداکثر بازدهی را نصیبشان کند.

در حال حاضر شرکت...

۱۴:۳۶ - ۱۳۹۵/۰۴/تير
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ معاون وزیر ارتباطات از چند برابر شدن تعداد گوشی‌های هوشمند و کاربران ADSL طی ۳ سال خبر داد و گفت: بخش خصوصی ایران در تفاهم با صنعت موبایل شرکت‌هایی بزرگ ازجمله هواوی، سامسونگ، اچ‌تی‌سی در بازار بزرگ کشور ورود پیدا کند.

مرتضی براری اظهار داشت: با 8 برابر شدن پهنای باند اینترنت کشور طی 3 سال اخیر مصرف اینترنت بیشتر شده و درنتیجه نیاز به ابزارهای استفاده از اینترنت در کشور افزایش‌یافته است.

معاون...

۱۴:۰۸ - ۱۳۹۵/۰۴/تير