به گزارش سایبربان

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ شرکت تراشه‌ساز اینتل، به‌تازگی شرکت آی‌تی‌سیز را که در زمینه Computer Vision فعال است از آن خودساخته و در تلاش برای حضور بیشتر در بخش‌های اینترنت اشیاء و خودروهای بدون راننده است.

داگ دیویس، معاون ارشد رئیس و مدیرکل بخش اینترنت اشیاء در این شرکت، در یک پست در وبلاگ خود اعلام کرده است: «آی‌تی‌سیز به ایجاد برنامه‌های کاربردی یادگیری عمیق برای خودرو‌های بدون راننده و امنیت دیجیتال کمک خواهد...

۱۸:۵۲ - ۱۳۹۵/۲۴/خرداد
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ هدف از این خرید مشخص کردن و تعریف آینده دنیای امنیت سایبر و پیشبرد فناوری‌های دفاعی در دنیای سایبر اعلام‌شده است.

انتظار می‌رود این معامله تا سه‌ماهه سوم سال 2016 نهایی شود. پس از نهایی شدن توافق دو طرف گرگ کلارک مدیر اجرایی Blue Coat Systems رهبری سیمنتک را بر عهده می‌گیرد. مایکل براون رئیس قبلی سیمنتک در آوریل گذشته به علت عملکرد ضعیف مالی از سمت خود کنار گذارده شد.

در همین حال...

۱۸:۴۳ - ۱۳۹۵/۲۴/خرداد
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ واتس‌اپ قابلیت جدیدی را اضافه کرده است که کاربران می‌توانند برای پاسخ به مخاطبان خود، پیام‌های آن‌ها را نقل‌قول کنند؛ قابلیتی که در تلگرام با عنوان ریپلای (پاسخ) پیش از این‌ها وجود داشت.

واتس‌اپ حالا این قابلیت را دارد که وقتی می‌خواهید به پیامی پاسخ دهید، آن را نقل کند و برای گروه‌های گفت‌و‌گوی دوستانه و خانوادگی مفید به نظر می‌رسد.

البته این مشکل وجود دارد که مشخص نیست آیا همه افراد در حال...

۱۸:۳۶ - ۱۳۹۵/۲۴/خرداد
حمله به ماهواره‌ها و اعلان جنگ به آمریکا
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد هک و نفوذ سایبربان؛ موضوع هک ماهواره‌ها یا استفاده از آن‌ها برای انجام عملیات هکری، اولین بار، سال گذشته و در جریان انتشار اخبار عملیات ترلا توسط هکرهای روس، بر سر زبان‌ها افتاد. در آن عملیات، یک گروه هکری روس، به مدت ده سال، با استفاده از ماهواره‌ها، اقدام به اجرای عملیات هکری خود می‌کردند. حال که استفاده از ماهواره برای عملیات هکری یا هک خود این ابزارهای ارتباطی، دیگر یک رؤیا نیست، محققان و مقامات امنیتی کشورها، به این موضوع به عنوان یک تهدید می‌نگرند و در تلاش هستند تا از آن جلوگیری...

۱۸:۲۶ - ۱۳۹۵/۲۴/خرداد
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد امنیت سایبربان؛ اگر که باج‌افزار تابه‌حال به‌اندازه کافی بد نبوده است، اما حالا در حال تغییر عملکرد است و نه‌تنها به‌سرعت درحال‌توسعه است بلکه در حال نشان دادن شخصیت دوم خودش است. اولین حمله باج‌افزار cerber در فوریه 2016 بود.

روابط عمومی شرکت ایدکو (توزیع‌کننده محصولات کسپرسکی در ایران)؛ اگر که باج‌افزار تابه‌حال به‌اندازه کافی بد نبوده است، اما حالا در حال تغییر عملکرد است و نه‌تنها به‌سرعت درحال‌توسعه است بلکه...

۱۸:۲۳ - ۱۳۹۵/۲۴/خرداد
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان، شرکت آلمانی زیمنس که درگذشته به‌عنوان ارائه‌دهنده زیرساخت مخابراتی در ایران مطرح بود و در دوران تحریم مانند بسیاری از شرکت‌های اروپایی فعالیت خود را در ایران کمرنگ کرد، اکنون درصدد گسترش حضور خود در صنایع زیرساختی ایران است.

شرکت آلمانی زیمنس SIEMENS که در حوزه‌های برقی سازی، اتوماسیون و هوشمندسازی، انتقال نیرو، زیرساختی،  نرم‌افزارهای صنعتی، تجهیزات پزشکی، تشخیص آزمایشگاهی و تجهیزات فناوری اطلاعات در جهان...

۱۸:۰۴ - ۱۳۹۵/۲۴/خرداد
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ نانسی پلوسی رهبر گروه اقلیت دموکرات در مجلس نمایندگان آمریکا در جریان یکی از سخنرانی‌های اخیر خود مدعی شده که بخش اعظم فناوری گوشی‌های هوشمند توسط دولت فدرال این کشور ابداع‌شده است.

ادعای وی ازآنجا نشأت گرفته که بخش اعظم بودجه تحقیق و توسعه در این زمینه توسط دولت فدرال آمریکا پرداخت‌شده است.

پلوسی در سخنان خود در این مورد گفته است: اینجا همه گوشی هوشمند دارند. تقریباً همه‌چیزهایی که در این گوشی‌ها هست از بودجه و...

۱۷:۵۰ - ۱۳۹۵/۲۴/خرداد
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ یک شرکت آمریکایی ساعت‌های هوشمندی را بانام Deluxe Bluetooth طراحی کرده که نسبت به مدل‌های موجود در بازار از صفحه بزرگ‌تری برخوردار است ضمن اینکه دارای نرم‌افزار و سخت‌افزار آن‌بورد است.

Deluxe Bluetooth می‌تواند به گوشی هوشمند یا تبلت از طریق بلوتوث متصل شود تا به کاربر خود اجازه دهد که تماس تلفنی، ارتباط تصویری، خواندن پیام‌ها را داشته باشد....

۱۷:۳۸ - ۱۳۹۵/۲۴/خرداد
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ هدف از این خرید مشخص کردن و تعریف آینده دنیای امنیت سایبر و پیشبرد فناوری‌های دفاعی در دنیای سایبر اعلام‌شده است.

انتظار می‌رود این معامله تا سه‌ماهه سوم سال 2016 نهایی شود. پس از نهایی شدن توافق دو طرف گرگ کلارک مدیر اجرایی Blue Coat Systems رهبری سمانتک را بر عهده می‌گیرد. مایکل براون رئیس قبلی سمانتک در آوریل گذشته به علت عملکرد ضعیف مالی از سمت خود کنار گذارده شد.

در همین حال...

۱۷:۲۷ - ۱۳۹۵/۲۴/خرداد
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ شبکه اجتماعی لینکدین، یکی از بزرگ‌ترین شبکه‌های اجتماعی، مخصوص متخصصان و صاحبان مشاغل است که این افراد در آن به ارتباط با یکدیگر در بازار صنعت می‌پردازند. حال در جدیدترین خبر، مایکروسافت اعلام کرده است که در حال خرید این شبکه اجتماعی، با قراردادی به ارزش 26.2 میلیارد دلار (18.5 میلیارد پوند) است. تنها چند ساعت بعد از انتشار این خبر، ارزش سهام لینکدین، 50 درصد افزایش یافت.
در بیانیه مشترکی که توسط دو شرکت منتشر شد، بر این نکته تأکید شده است که جف وینر (...

۱۷:۱۸ - ۱۳۹۵/۲۴/خرداد