به گزارش سایبربان

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ معاون نظارت و ارزشیابی این بنیاد از فیلتر شدن 22 صفحه حاوی لینک‌های دانلود این بازی خبر داد و گفت: طی همکاری مستقیم با کمیته مصادیق مجرمانه، هر سایتی که اقدام به انتشار لینک‌های دانلود بازی «انقلاب 1979» کند فیلتر خواهد شد.

جواد امیری ادامه داد: علاوه بر فضای مجازی، نظارت دقیق و کاملی در فروشگاه‌های عرضه محصولات فرهنگی و بازی‌های رایانه‌ای وجود دارد و با توزیع‌کننده‌ای که این بازی را عرضه کند قاطعانه و طبق قانون...

۱۳:۵۷ - ۱۳۹۵/۱۰/ارديبهشت
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ این شرکت در ادامه توضیح داد که این حرکت برای حفظ یکپارچگی سیستم جستجو در ویندوز است. کورتانا، دستیار صوتی هوشمند مایکروسافت است که کاربران زیادی از آن برای انجام امور مختلف ازجمله جستجوی داخلی و اینترنتی استفاده می‌کنند. یکی از قابلیت‌های مفید این دستیار هوشمند قابلیت جستجو توسط گوگل بود که روز گذشته مایکروسافت به‌طور رسمی این قابلیت را حذف کرد. دلیل این شرکت برای حذف قابلیت جستجوی گوگل توسط کورتانا، حفظ...

۱۳:۱۱ - ۱۳۹۵/۱۰/ارديبهشت
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ پیرو قرارداد رسمی کافه بازار با کمپانی سوپرسل، ازاین‌پس می‌توانید الماس‌های کلش آو کلنز (Clash of Clans) را به ریال توسط کارت‌های شتاب یا اعتبار بازاری خریداری نمایید.

پیرو متن بیانیه منتشرشده از سوی بازار، باید گفت سوپرسل یک شرکت توسعه بازی موبایل است که ژوئن 2010 در هلسینکی فنلاند تأسیس شد و بازی‌های کلش آو کلنز، هی‌دی، بوم بیچ و کلش رویال را منتشر کرد.

...
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۵/۱۰/ارديبهشت
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ دومين نشست بین‌المللی فناوري و نوآوري اوايل خردادماه جاري همزمان با پنجمين نمايشگاه بین‌المللی فناوري و نوآوري موسوم به «اينوتكس 2016» با حضور متخصصاني از 12 كشور جهان برگزار می‌شود.

در پنجمين نمايشگاه بین‌المللی فناوري و نوآوري نيز بيش از 100 شركت از 20 كشور جهان حضور دارند.

«فرهنگ فصيحي» دبير دومين نشست بین‌المللی فناوري و نوآوري گفت: نمايشگاه و نشست بین‌المللی فناوري و...

۱۲:۳۸ - ۱۳۹۵/۱۰/ارديبهشت
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ تعداد انواع محتوای محدودشده و حذف‌شده از فیس‌بوک در نیمه دوم سال 2015 تقریباً سه برابر شده و علت اصلی آن تلاش برای مقابله با انتشار یک عکس خاص از حملات تروریستی پاریس در ماه نوامبر بوده است.

بر اساس گزارشی که فیس‌بوک در مورد درخواست‌های دولتی برای حذف اطلاعات خود منتشر کرده، این شرکت انتشار 55827 آیتم مختلف را از ماه جولای تا دسامبر 2015 به علت نقض قوانین کشورهای مختلف محدود و ممنوع کرده است.

فیس‌بوک در شش ماه اول سال...

۱۲:۲۲ - ۱۳۹۵/۱۰/ارديبهشت
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ گوگل می‌گوید تأسیس این واحد بخشی از استراتژی آن برای تجمیع محصولات سخت‌افزاری تحت رهبری واحد است.

قرار است بسیاری از محصولات جدید و آتی گوگل در این واحد تولید شود که ازجمله آن‌ها می‌توان به برخی محصولات سخت‌افزاری تازه مانند گوشی هوشمند نکسوس اشاره کرد. ساخت لپ‌تاپ‌های جدید کروم بوک، انواع تبلت و روترهای وای‌فای ان‌هاب هم در دستور کار این شرکت قرار دارد.

استرلوه در حال حاضر در حال هدایت پروژه آئورا در گوگل است که هدف...

۱۲:۰۹ - ۱۳۹۵/۱۰/ارديبهشت