به گزارش سایبربان

به گزارش واحد هک و نفوذ سایبربان؛ پنتاگون قصد دارد برنامه‌ای موسوم به Hack the Pentagon را برای اهدای جایزه به هکرهای وب‌گاه‌های خود به اجرا درآورد. اجرای این برنامه از دیروز آغاز شده و تا 12 می ادامه می‌یابد. هکرها طی این فرصت می‌توانند آسیب‌پذیری‌های وب‌گاه مختلف وابسته به پنتاگون را شناسایی و به وزارت دفاع آمریکا اعلام کرده و 150 هزار دلار جایزه دریافت کنند.

هر یک از افرادی که تمایل به مشارکت در این برنامه داشته باشند باید...

۱۹:۴۲ - ۱۳۹۵/۰۲/ارديبهشت
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد بین الملل سایبربان؛ هنوز مشخص نیست از مجموع 1.7 میلیون وب‌گاه که توسط این شرکت انگلیسی میزبانی می‌شوند چه تعداد به علت این مشکل آسیب ‌دیده‌اند، اما اعلام شده که این مشکل در جریان انجام عملیات تعمیر و نگهداری در شرکت مذکور رخ داده است.

برخی منابع خبری اعلام کرده‌اند که این مشکل برای تعداد کمی از وب‌گاه‌ها رخ داده و بعید است تعداد آن از چند صد وب‌گاه فراتر برود.

بررسی‌ها نشان داده که از مجموع 115...

۱۹:۲۶ - ۱۳۹۵/۰۲/ارديبهشت
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ این نوآوری جالب را  گروهی از محققان در دانشگاه پکن ارائه  کرده‌اند. آن‌ها نشان داده‌اند که پوست هوشمندشان حتی از حرکات لرزشی بال زنبوری که در مجاورت آن پرواز می‌کند انرژی جذب می‌کند.

در واقع این پوست هوشمند نه‌تنها حشره را احساس می‌کند بلکه بر اساس فرایندی موسوم به شارژ پیوسته triboelectric که میان حشره و سطح پوست ایجاد می‌شود برای تأمین انرژی موردنیاز خود استفاده می‌کند....

۱۹:۱۲ - ۱۳۹۵/۰۲/ارديبهشت
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد بین‌الملل سایبربان؛ طبق آماری که در سال 2013، در مرکز دفاع سایبری ناتو اعلام شد، 87 درصد از ابزار خانه‌های مردم انگلیس و 95 درصد از بنگاه‌های اقتصادی آن، به اینترنت متصل بودند. همچنین انگلیس، اتحادیه‌ی اروپا را در فراهم کردن خطوط اینترنتی 2Mbps، کمک می‌کند. بر اساس برخی گزارش‌ها، 83 درصد از مردم این کشور، ظاهراً همیشه آنلاین هستند و 93 درصد از کاربران اینترنت نیز هنگام استفاده از اینترنت، احساس امنیت می‌کنند.

از سال 1999، این کشور، دولت...

۱۲:۰۱ - ۱۳۹۵/۰۲/ارديبهشت