صدور کیفرخواست آمریکا علیه ایران
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد بین‌الملل سایبربان؛ وزارت دادگستری آمریکا علیه 7 ایرانی و دولت جمهوری اسلامی ایران به اتهام حمله اینترنتی به بانک‌های این کشور و یک سد در نزدیکی نیویورک شکایت کرد.

بر اساس گزارش وال‌استریت ژورنال، در دادخواست وزارت دادگستری علیه این 7 نفر، ادعا شده که همه آن‌ها «هکرهای کامپیوتری کارآزموده» بوده و به دستور دولت ایران اقدامات خرابکارانه در حوزه قضایی ایالات‌متحده مرتکب شده‌اند.

در متن دادخواست ادعا...

۱۳:۲۰ - ۱۳۹۵/۰۶/فروردين
جنگ‌های جهانی از نسل جدید
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد هک و نفوذ سایبربان؛ بازبینی تاریخ نشان می‌دهد که نخستین جنگ در جهان، ابتدا روی زمین و سپس در دریا رخ داده است. در قرن بیستم این جنگ به سمت فضایی شدن رفت و حال دنیای سایبری پذیرای جنگ‌های نسل جدید است.

به اعتقاد برخی کارشناسان امنیتی آمریکایی، اتهام حملات سایبری ایران به سدی در حوالی نیویورک آمریکا، مؤید ورود جنگ‌های جهانی به نسلی جدید است.

 جان کارلین (John P. Carlin )، معاون دادستانی آمریکا دراین‌باره گفت: «ما می‌...

۱۲:۴۱ - ۱۳۹۵/۰۶/فروردين
باید ها و نباید های شبکه های اجتماعی
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ بازاریابی رسانه‌های اجتماعی در حال حاضر برای رشد کسب‌وکارها امری حیاتی تلقی می‌شود و از این حیث پلت‌فرم‌های مختلف رسانه‌های اجتماعی شکل گرفته‌اند.

قطعا در چنین شرایطی چه یک استارت‌آپ داشته باشید یا شرکتی با سابقه‌ طولانی، بستر رسانه‌های اجتماعی چشم‌انداز بازاریابی شما را متحول خواهند کرد و برای رشد آگاهی نسبت به محصولات یا خدماتتان بسیار مهم هستند. لذا باید راه‌های استفاده درست از این...

۱۰:۴۷ - ۱۳۹۵/۰۶/فروردين