دبیر شورای عالی فضای مجازی
به گزارش سایبربان

دکتر فیروز آبادی، دبیر شورای عالی فضای مجازی، در افتتاحیه سومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی، با تاکید بر اینکه فضای مجازی در حقیقت یک فضای حقیقی است گفت:« چنین فضایی سبب تولید واژگانی نظیر دیپلماسی دیجیتال می‌شود. سوالی که ما باید به دنبال آن باشیم این است که آیا باید چنین فضایی را حداقلی کرد یا حداکثری. ما در اول انقلاب از همین موضوع کمبود قدرت در فضای مجازی لطمه خوردیم.»

دبیر شورای عالی فضای مجازی با گلایه از کمبود محتوای فارسی زبان در فضای مجازی گفت: «...

۱۷:۲۹ - ۱۳۹۴/۲۳/بهمن
سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی
به گزارش سایبربان

نمایشگاه امسال  با حضور بیش از 300 مجموعه فعال جبهه فرهنگی انقلاب، در 4 بخش اصلی  رسانه‌های برخط ، فناوری اطلاعات، نرم‌افزارهای چندرسانه‌ای و تلفن همراه و بازی و پویانمایی برگزار می‌شود.

همچنین بخش‌های جانبی«سواد فضای مجازی» به عنوان بخش ویژه نمایشگاه امسال شامل نشست‌ها و كارگاه‌ها، تهدیدها و فرصت‌ها، كلینیك و درمانگاه اعتیاد اینترنتی و قسمت‌های متنوع دیگر، در خدمت علاقه مندان خواهد بود. غرفه سایبربان، در بخش رسانه‌های بر خط این نمایشگاه از تاریخ 23...

۱۴:۳۰ - ۱۳۹۴/۲۳/بهمن
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد متخصصین سایبربان، حفره امنیتی شناسایی‌شده در فایروال سیسکو به افراد احراز هویت نشده، اجازه اجرای کد از راه دور و راه‌اندازی مجدد سامانه را می‌دهد.

پس از آسیب‌پذیری‌های فایروال شرکت جونیپر و فورتینت، این بار فایروال‌های شرکت سیسکو آسیب‌پذیر گزارش شده‌اند. تعداد فایروال فعال سیسکو بیش از یک‌میلیون عدد است.

آسیب‌پذیری فایروال سیسکو از نوع سرریز است و با کد CVE-2016-1287 شناخته می‌شود. این آسیب‌پذیری، نمره 10 از 10 را در...

۲۳:۱۷ - ۱۳۹۴/۲۲/بهمن