به گزارش سایبربان

به گزارش واحد امنیت سایبربان، شرکت hp در این آزمایش، امنیتِ 10 ساعت هوشمند برتر دنیا از قبیل ساعت‌های هوشمند ساخت شرکت‌های Apple و Samsung را ازلحاظ رمزگذاری داده‌ها، محافظت از رمز عبور، مسائل مربوط به حریم خصوصی و ... مورد مطالعه قرار داده است.

بخش...

۱۶:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۶/مرداد
به گزارش سایبربان

اکثر کاربران اینترنتی گمان می‌کنند که شرکت‌های بزرگ غیرقابل هک کردن هستند؛ اما تیمی از هکرهای مراکشی شرکت‌های بزرگی را که ادعا می‌کنند از کاربران خود در مقابل هکرها دفاع می‌کنند را مورد حمله سایبری قرار داده و ظاهر وب‌گاه‌های آنها را تغییر دادند.

به گزارش گروه هک و نفوذ سایبربان، این گروه هکری خود را Exploit3rs می‌نامد.

دامنه‌های هک شده عبارت‌اند از:

- domain.ma

-...

۱۵:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۶/مرداد
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد بین‌الملل سایبربان، در ارتش اسرائیل، سربازان از یک ماکت شهر برای تمرین‌های مختلف مانند ایجاد احتراق در راکتورهای هسته‌ای، قطع برق، هک موشک‌ها و ایجاد آشوب در بازار سهام استفاده می‌کنند. بخش بزرگ فعالیت آن‌ها، تمرین برای آمادگی در جنگ سایبری است. در ارتش اسرائیل دوره‌ای برای جنگ سایبری وجود دارد که زیر نظر مدیریت خدمات رایانه‌ای (Computer Services Directorate) برگزار می‌شود. این شاخه از ارتش اسرائیل وظیفه‌ی ترسیم ارتباطات و فرماندهی و کنترل و دفاع از اطلاعات این ارتش را بر عهده دارد....

۱۴:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۶/مرداد
به گزارش سایبربان

اتصال اشیاء به اینترنت را اینترنت اشیاء می‌گویند. در این فنّاوری نوظهور کشورهایی چون آمریکا، چین، آلمان، کره جنوبی و فرانسه رقابت تنگاتنگی با یکدیگر دارند. در این میان، آمریکا تمرکز خود را بر روی اتصال خودروها به اینترنت قرار داده است و کره جنوبی، بر کنترل کردن وسایل خانگی از راه دور، تمرکز کرده است.
پژوهشگران معتقدند تا سال 2020، کاربران اینترنت اشیاء به‌شدت افزایش خواهند یافت، به‌طوری‌که این خدمت از جمله محبوب‌ترین خدمات اینترنتی سال‌های آتی تبدیل خواهد شد. آنان...

۱۱:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۶/مرداد
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد متخصصین سایبربان، سیستم‌عامل اندروید گوگل دارای آسیب‌پذیری Stagefright است که به هکر اجازه می‌دهد با فرستادن یک پیامک، با کمترین ریسک ممکن، سامانه قربانی را به‌طور کامل در اختیار بگیرد.

حدود 95 درصد سیستم‌عامل‌های اندروید موجود از نسخه 2.2 تا 5.1 دارای این آسیب‌پذیری هستند که تعداد آن‌ها حدود 950 میلیون می‌شود.

بر اساس گزارش محققان امنیتی، این‌یکی از بدترین آسیب‌پذیری‌ها در تاریخ اندروید حساب می‌شود و در اصطلاح به آن...

۰۹:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۶/مرداد