به گزارش سایبربان

تاکنون اخبار بسیاری مبنی بر هک وب‌سایت‌ها، رایانه‌های شخصی و دولتی و یا سایر موارد این‌چنینی در فضای مجازی منتشرشده است اما هک شدن یک خودروی در حال حرکت، ازجمله آن مواردی است که مشابه چندانی ندارد و باید این موضوع را پذیرفت که هک خودروی در حال حرکت نیز اتفاق افتاده است و باید به فکر یک راه حل برای آن بود.
هکرها در یک آزمایش این بار موفق شدند تا از فاصله‌ای در حدود 10 مایل، یک خودروی جیپ کروکی را هک کنند. آنها برای انجام این کار نیاز به یک لپ تاپ و یک تلفن همراه داشتند و از طریق این دو وسیله...

۱۶:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۳/مرداد
به گزارش سایبربان

در اطلاعیه‌ای که از جانب این گروه در فضای توییتر منتشر شده اعلام شده است که این جنگ علیه کلیه اعضا و طرفداران و هرکسی که به نحوی در راستای اهداف داعش در فضای توییتر فعالیت می‌کند جریان دارد و Anonymous به سراغ آنها خواهد رفت.
این گروه هکری از شخصیت‌های یک انیمیشن ژاپنی در این مبارزه آنلاین بهره‌برداری کرده‌اند و این انیمیشن‌ها را بر روی حساب‌های کاربری 750 نفر از کسانی که به نحوی ارتباطی با این گروه داشته بارگزاری کرده‌اند.

 

...

۱۴:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۳/مرداد
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد بین‌الملل سایبربان، در سال ۲۰۱۳، مقامات شرکت برق اسرائیل (Israel Electric Corp) مدعی شدند که در هر ساعت صدها حمله بالقوه به شبکه‌های الکتریکی این شرکت صورت می‌گیرد و در سال ۲۰۱۴ این رقم به بیست هزار رسید. این شرکت واحدی مجزا به نام سایبرجیم (CyberGym) تأسیس کرده است که به شرکت‌های دنیا کمک کنند تا حفاظت از شبکه‌های خودشان را آزمایش کنند. این واحد این کار را با همکاری شرکت مشاوره امنیتی "CyberControl" انجام می‌دهد. شرکت CyberControl یک شرکت آمریکایی-اسرائیلی است که متخصصان سابق سازمان...

۱۳:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۳/مرداد
به گزارش سایبربان

گوگل معتقد است تولیدکنندگان فناوری‌های جدیدباید پا را فراتر از حد معمول بگذارند به‌طوری‌که نیاز به‌ سرعت دیگر وجود نداشته باشد و بتوان به‌راحتی از طریق البسه ارتباطات را امکان‌پذیر کرد، به‌طور مثال کاربر از طریق آستین خود بتواند تماس تلفنی برقرار کند و از همین طریق پیام نیز ارسال کند. البته این مثال تنها یک نمونه از فعالیت‌هایی است که توسط این فناوری‌ها می‌توان انجام داد. به گفته رجینا دوگان (Regina Dogan)، مدیر ارشد اجرایی گوگل، پروژه‌ای به نام پارچه ژاکارد توسط شرکت گوگل در حال طرح‌ریزی است که طی...

۱۲:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۳/مرداد
به گزارش سایبربان

در ادامه مقاله «ایران سایبری پروژه جدید ایران هراسی» قصد داریم تا به سراغ بخش‌های دیگری از مقاله وب‌گاه خبری فاکس نیوز برویم و بخشی از اظهارات مسئولان آمریکایی را به نظر شما مخاطبان گرامی برسانیم:

در بخشی از مقاله منتشرشده توسط فاکس نیوز، به ایران اتهام زده شده است که: "در نظر داشته باشید که پس از پایان تحریم‌ها و آزادسازی 150 میلیارد دلار، ایران قطعاً دست به خرید عظیم سلاح‌های سایبری خواهد زد. ایران زیرساخت‌های فناوری اطلاعات لازم را خواهد ساخت؛ زیرساخت‌هایی برای حمایت و...

۱۲:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۳/مرداد
به گزارش سایبربان

چندی پیش اخباری در مورد سرقت و انتشار اطلاعات سازمان تجارت جهانی منتشر شد. گروهی که عامل حمله موردنظر بودند، حمله هکری اخیر را به اداره آمار آمریکا انجام داده‌اند.

به گزارش واحد هک ‌و ‌نفوذ سایبربان، این گروه هکری ناشناس به وب‌گاه رسمی اداره آمار آمریکا (the U.S. Census Bureau) حمله هکری کرده و اطلاعات زیادی را از این سازمان به سرقت بردند.

در مصاحبه‌ای اختصاصی، هکرهای این گروه ناشناس گفتند که هدف...

۱۲:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۳/مرداد
به گزارش سایبربان

شرق آسیا به بهشتی برای اتصال به اینترنت تبدیل شده است و در این میان کشورهایی مانند کره جنوبی، تایوان و ژاپن با پهنای نجومی باند خود سرعت اینترنت را برای شهروندان ساکن در این کشورها به سطحی فراتر از سطح رؤیایی در برخی از کشورها رسانده‌اند.
در این میان تایوان ارتباط مستیم اینترنتی خود را با امکان مشارکت با ۱۵ کشور بزرگ دیگر فراهم ساخته است که این ارتباط موجب می‌شود که بتوان سرعت اینترنت را به‌واسطه بهره‌گیری از خدمات ارتباطی، به سطحی بسیار مطلوب رساند.
مسئولان این کشور قصد دارند تا زیرساخت...

۱۱:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۳/مرداد
به گزارش سایبربان

وزارت دفاع آلمان در راهبرد جدید خود در نظر دارد تا ظرفیت‌های آفندی خود را در جنگ سایبر ارتقا دهد. در سندی که «راهنمای راهبردی دفاع سایبری» نام دارد، آلمان، فضای اینترنت و سایر وسایل ارتباطی را به‌عنوان «اتاق عملیات جدید» در کنار سایر حوزه‌ها مانند زمین، دریا و هوا ملاحظه می‌کند. این سند در مورد امنیت آلمان و موقعیت ارتش دفاعی آلمان (Bundeswehr) است که تا سال ۲۰۱۶ منتشر خواهد شد.
در این سند ارتش دفاعی آلمان مسئولیت پاسخ به حملات سایبری را بر عهده دارد و باید خود را جهت عملیات آفندی سایبری در...

۰۸:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۳/مرداد
به گزارش سایبربان

سایبر گارد (Cyber Guard) از سال ۲۰۱۲ هرساله برگزار شده است و نیروهای نظامی آمریکا را برای رسیدن به اهداف وزارت دفاع این کشور در حوزه‌ی جنگ سایبری آماده می‌کند. برای شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و مقامات مختلف سایبری به‌منظور آمادگی در جنگ سایبری در این رزمایش شرکت می‌کنند. شرکت‌کنندگان در سایبر گارد از بخش‌های مختلف مالی، انرژی، صنعتی و فناوری اطلاعات هستند. در واقع دو هدف مهم از این رزمایش دنبال می‌شود؛ یکی آشنایی با اطلاعات دیگران در حوزه‌ی حملات سایبری و دیگری تقویت رابطه‌ی بخش دولتی و خصوصی در...

۰۷:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۳/مرداد