به گزارش سایبربان

آسیب‌پذیری جدیدی برای OpenSSH شناسایی‌شده است که می‌توان با استفاده از آن اقدام به پیاده‌سازی حمله Brute-Force کرد. سرورهایی که از نسخه آسیب‌پذیر OpenSSH استفاده می‌کنند، در معرض حمله Brute-Force قرار دارند و هکرها می‌توانند هزاران نام کاربری و رمز عبور را بر روی آن‌ها امتحان کنند. این آسیب‌پذیری با کد CVE-2015-5600 شناخته می‌شود.

OpenSSH...

۱۵:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۱/مرداد
به گزارش سایبربان

بهروز کمالیان دراین‌باره اظهار داشت: اخیراً گروه امنیتی آشیانه ایران از کشف 2 آسیب‌پذیری در نرم‌افزار پیام‌رسان تلگرام و ثبت آنها در سایت‌های امنیتی خبر داد. بر این اساس نوعی از آسیب‌پذیری کشف شناسایی کد با درخواست فراموشی کلمه عبور به‌صورت کد شده برای درخواست کننده ارسال می‌شود. در آسیب‌پذیری دوم که با باگ امنیتی CSRF اتفاق می‌افتد شخص آسیب‌رسان پیامی حاوی یک لینک مخرب برای قربانی ارسال می‌کند که با کلیک روی این پیام و باز شدن یک صفحه وب‌سایت، اکانت قربانی حذف و تمامی آرشیو و اطلاعات اکانت از بین...

۱۱:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۱/مرداد
به گزارش سایبربان

وزیر دفاع آمریکا دیروز پس از گفت‌وگو با مقام‌های سعودی، اظهار داشت «قدرت تهاجمی ایران» تهدیدی مشترک قلمداد می‌شود.
عربستان سعودی نیز برای غلبه بر آنچه آن را نفوذ منطقه‌ای ایران می‌داند، وارد همکاری مشترک با آمریکا شده است. ریاض نگران است که توافق هسته‌ای با ایران، فشارهای بین‌المللی و نیز تحریم‌ها علیه ایران را بردارد و در چنین وضعیتی ایران این فرصت را پیدا می‌کند تا فضای بیشتری را برای حمایت از متحدان خود در درگیری‌های «نیابتی» ازجمله در یمن و سوریه در اختیار بگیرد.
از زمان به قدرت...

۱۰:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۱/مرداد
به گزارش سایبربان

در ادامه درگیری سایبری هکرهای پاکستانی و بنگلادشی، بار دیگر هکرهای پاکستانی، یک وب‌گاه متعلق به دولت بنگلادش را هک کردند.

به گزارش واحد هک‌ونفوذ سایبربان، در این حمله، هکرهای پاکستانی ظاهر وب‌گاه گارد ساحلی بنگلادش...

۱۰:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۱/مرداد
به گزارش سایبربان

وزارت کشور آلمان، در حالی روسیه را متهم به حمله سایبری علیه سرورهای پارلمان آلمان کرد که بنا بر گفته ایشان، هنوز هیچ‌گونه مدرکی دال بر این اتهام در دست ندارند. همچنین روس‌ها در ژانویه ماه گذشته، به چند وب‌گاه آلمانی ازجمله سایت صدراعظم آلمان حمله کردند و کارشناسان علت آن را اعتراض روس‌ها به دخالت آلمان‌ها در حوادث اوکراین، عنوان کردند.
دولت روسیه در ماه مِی امسال، معاهده‌ای را با طرف چینی، در زمینه امنیت سایبر امضا کرد که بر طبق این سند، روسیه و چین توافق کرده‌اند که به زیرساخت‌های یکدیگر حمله...

۰۹:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۱/مرداد