به گزارش سایبربان

امروزه، شرکت‌های مختلفی به‌منظور تأمین امنیت بیشتر، روش‌های جدید احراز هویت را مورد آزمایش قرار می‌دهند. به‌طور مثال یکی از این روش‌ها استفاده از دی‌ان‌ای برای استفاده از خدمات بانکی است که در یک نظرسنجی 24 درصد مشتریان انگلستانی موافق آن بودند.

مسترکارت نیز روشی جالب را مورد آزمایش قرار داده است و آن‌هم استفاده از عکس‌های سلفی مشتریان برای انجام امور بانکی است. این عمل با نرم‌افزار مخصوص مسترکارت برای تلفن‌های هوشمند انجام می‌پذیرد. بدین ترتیب دیگر نیازی به واردکردن رمز...

۱۴:۰۳ - ۱۳۹۴/۱۵/تير
به گزارش سایبربان

وزارت دفاع، وزارت امنیت داخلی، سازمان امنیتی ملی و تعدادی دیگر از سازمان‌های آمریکا به همراه چند تن از مقامات انگلیسی و شرکت‌های خصوصی برای رزمایش جنگ سایبر به نام سایبر گارد (Cyber Guard)- که قرار است سه هفته به طول انجامد- در شهر سافک انگلیس گرد هم آمدند.
در این رزمایش، ۱۴ گروه، حملات شبیه‌سازی‌شده را آزمایش کردند. این رزمایش در ماه ژوئن برگزار شد ولی تاریخ دقیق برگزاری آن مشخص نیست. هدف از برگزاری آن، آمادگی مقامات نظامی و امنیتی در حوزه‌ی جنگ سایبر بود.
وجه تمایز رزمایش امسال با سال‌...

۱۲:۰۱ - ۱۳۹۴/۱۵/تير
به گزارش سایبربان

انجمن نوآوری امنیت سایبر (Cyber Security Forum Initiative)، یک سازمان غیرانتفاعی است که در ماه مارس سال ۲۰۰۹ تشکیل شد و دارای پنجاه هزار و دویست و شصت‌وشش عضو است. این انجمن وظیفه آگاهی بخشی در مورد جنگ سایبری و ارائه راه‌حل‌های امنیت سایبر را بر عهده دارد و از این طریق نیروهایی را تربیت می‌کند که به دولت و بخش نظامی آمریکا کمک می‌کنند. این انجمن توسط پائول د سوزا (Paul de Souza)، مهندس امنیت شرکت AT &T تشکیل شد. او این انجمن را در پاسخ به سؤالاتی که مربوط به تغییر هدف هک به یک فعالیت سیاسی و...

۰۸:۲۴ - ۱۳۹۴/۱۵/تير