به گزارش سایبربان

در هفته اخیر، گروهی از مجرمان سایبری کمپینی را برای دریافت غرامت از شرکت‌های نیوزیلندی به راه انداختند. این هکرها شرکت‌های نیوزیلندی را به حملات اختلال سرویس توزیع‌شده (DDoS) تهدید کردند و گفتند تا زمانی که این شرکت‌ها غرامت درخواست شده را پرداخت نکنند، هکرها به حملات خود ادامه می‌دهند.

حملات اختلال سرویس توزیع‌شده به‌منظور ایجاد اختلال و از دسترس خارج کردن خدمات‌دهی وب‌سایت‌های اینترنتی طراحی‌شده‌اند. این حملات به این دلیل توزیع‌شده نامیده می‌شوند...

۱۳:۱۸ - ۱۳۹۴/۲۴/ارديبهشت
به گزارش سایبربان

روز یکشنبه (10 می) سالگرد بزرگداشت آزادسازی زندانی‌های اردوگاه کار اجباری ماوتهازون نازی برگزار شد. در همین روز، هکرها وب‌سایت متعلق به این بزرگداشت را هک کردند.

انتشار تصاویر غیراخلاقی سوءاستفاده از کودکان پس از هک کردن این وب‌سایت

مسئولان این وب‌سایت در اعلامیه خود گفتند:" شرکت طراح وب‌سایت ما این وب‌سایت را سریعاً غیرفعال کرد. وزیر کشور  اتریش حمله به وب‌سایت یادبود اردوگاه کار اجباری ماوتهازون را محکوم و دستور بازرسی...

۱۳:۱۵ - ۱۳۹۴/۲۴/ارديبهشت
به گزارش سایبربان

روز سه‌شنبه (12 می) رقابتی در کنگره هکاتون برگزار شد که برندگان این رقابت در ارائه کار خود و سخنرانی تأخیر داشتند، دلیل این تأخیر متوقف شدن وای‌فای ساختمان کنگره آمریکا، کپیتال‌هیل (Capitol Hill) گزارش شده است.

رقابت مذکور به نام #Hack4Congress شناخته می‌شد که در آن سه تیم از سانفرانسیسکو، بوستون و واشنگتن شرکت کردند. هدف از برگزاری این رقابت، پیشرفت فناوری و تشویق قانون‌گذاران به کار بیشتر و مؤثر است.

گزارشی...

۱۳:۰۹ - ۱۳۹۴/۲۴/ارديبهشت
به گزارش سایبربان

حسگرهای جدیدی که توسط متخصصان این شرکت تولید گردیده اکنون قادرند پس از اتصال به بدن انسان اطلاعاتی از وضعیت وی استخراج کرده و برای اپراتورهایشان ارسال کنند، این اطلاعات ارسالی شامل محل دقیق استقرار فرد موردنظر، وضعیت دمای بدن وی و گزارش تغییرات نبض بدن او است.

این برچسب می‌تواند به‌عنوان یک حسگر پوشیدنی به‌صورت تمبر بر روی مچ‌بند و یا قرارگیری بر روی سینه کاربرد داشته باشد. هدف از تولید این حسگر گزارش وضعیت بیمار در هرلحظه برای پزشک و پرستار او است به‌طوری‌که این حسگر در...

۰۹:۲۵ - ۱۳۹۴/۲۴/ارديبهشت
به گزارش سایبربان

کارشناسان موسسه تحقیقاتی juniper research، با ارائه گزارشی در مورد ضرر اقتصادی حملات سایبری برای کل دنیا، معتقدند که حملات سایبری و سرقت اطلاعات تا سال 2019 میلادی، ضرر مالی برابر 2 تریلیون دلار به اقتصاد جهانی وارد خواهد کرد. ضرری که شاید به راحتی قابل جبران نباشد. همچنین آنها معتقدند که 60 درصد از کل عملیات سرقت اطلاعات در فضای اینترنت در آمریکای شمالی اتفاق خواهد افتاد و درصد بسیار زیادی از این حملات نیز متوجه بخش انرژی خواهد بود.
گزارش منتشر شده از جانب این موسسه آمریکایی، همانند سایر...

۰۸:۰۳ - ۱۳۹۴/۲۴/ارديبهشت
به گزارش سایبربان

محققان امنیتی آسیب‌پذیری جدیدی را بانام VENOM شناسایی کرده‌اند که با کد CVE-2015-3456 شناخته می‌شود. هکرها با استفاده از این آسیب‌پذیری می‌توانند هر ماشین مجازی در دیتاسنتر را در اختیار بگیرند.

این آسیب‌پذیری مربوط به کدهای فلاپی مجازی می‌شود که در ماشین‌های مجازی استفاده می‌شود. این آسیب‌پذیری به هکر اجازه می‌دهد تا از ماشین مجازی عبور...

۰۱:۱۱ - ۱۳۹۴/۲۴/ارديبهشت