به گزارش سایبربان

شرکت امنیتی کسپرسکی از تأسیس یک مرکز تحقیقاتی در شهر لندن خبر داد. طبق گزارش این شرکت، فعالیت این مرکز تحقیقاتی، مطالعه بر روی حملات سایبری است. در ادامه گزارش این شرکت آمده است که تأسیس این مرکز تحقیقاتی در لندن می‌تواند به‌صورت شبانه‌روزی، حملاتی که به وب‌سایت‌ها انجام می‌شود را به‌سرعت گزارش دهد.

شرکت کسپرسکی گزارش داد که گروهی متشکل از کارشناسان ضد بدافزار و سه محقق به این مرکز تحقیقاتی خواهند پیوست. این مرکز تحقیقاتی موجب تشخیص سریع بدافزارها و حملات سایبری و همچنین...

۱۷:۲۹ - ۱۳۹۴/۲۳/ارديبهشت
به گزارش سایبربان

در این راستا اپل با شرکت برودکام (Broadcom) که شرکتی آمریکایی است و در حوزه طراحی نیمه‌رساناها در حوزه ارتباطات بی‌سیم است، همکاری می‌کند.

چندی پیش اپل در کنفرانس توسعه‌دهندگان خبر از دستاوردهای جدیدش در حوزه ساخت پلتفرمی باقابلیت‌های بالا و پشتیبانی از Home Kit (سامانه‌های که به شما اجازه مدیریت هوشمند می‌دهد)، بر اساس سیستم‌عامل iOS8 را به کاربران اپل داد.

اپل در این پروژه سعی داشته تا...

۱۱:۱۵ - ۱۳۹۴/۲۳/ارديبهشت
به گزارش سایبربان

بر اساس یک بررسی انجام‌شده توسط کسپرسکی و شرکت تحقیقات بازار B2B International، در طول ۱۲ ماه، بر روی فرزندان چندین خانواده، نشان داد ۲۲ درصد از شرکت‌کنندگان، قربانی چند تهدید سایبری قرارگرفته‌اند.

به گزارش کسپرسکی، این موارد امنیتی مربوط به شیوع سودجویی‌های سایبری و بی‌احتیاطی‌های کاربران جوان در ورود به سایت‌هایی با محتوای مخرب یا غیراخلاقی بوده است.

این قشر از کاربران در اینترنت گه‌گاه با صفحات و وب‌سایت‌هایی که محتواهایی نامناسب...

۰۸:۳۶ - ۱۳۹۴/۲۳/ارديبهشت
به گزارش سایبربان

آنتی‌ویروس MacKeeper برای سیستم‌عامل Mac OS X طراحی‌شده است تا امنیت و کارایی آن را ارتقاء دهد. اما این آنتی‌ویروس دارای آسیب‌پذیری است که به هکرها اجازه می‌دهد از راه دور کدهای مخرب را اجرا کنند.

پس‌ازآنکه این نرم‌افزار وصله شد، جزئیات آسیب‌پذیری منتشر گردید. این آسیب‌پذیری به هکر سطح دسترسی root و اجرای کدهای مخرب از راه دور را می‌دهد. تمامی نسخه‌های MacKeeper قبل از 3.4.1 آسیب‌...

۰۷:۳۱ - ۱۳۹۴/۲۳/ارديبهشت