به گزارش سایبربان

به‌تازگی روشی جدید برای هک کردن ابداع‌شده است که هکرها از طریق تزریق کردن چیپ‌ست NFC1 درون دست خود برای هک کردن سیستم‌عامل اندروید استفاده می‌کنند.هکرها می‌توانند از روش‌های امنیتی که درگذشته برای محافظت از مردم استفاده می‌شد، علیه مردم استفاده کنند و باید به خاطر داشت که با پیشرفت فنّاوری، روش‌های هکرها برای هک کردن نیز پیشرفت می‌کنند.

هکرها امروزه به چه چیزی نیاز دارند تا حملات سایبری را با موفقیت انجام دهند؟
شاید تنها تزریق یک ابزار رایانه‌ای زیرپوست بدن...

۱۳:۳۱ - ۱۳۹۴/۱۰/ارديبهشت
به گزارش سایبربان

به نقل از خبرگزاری مهر، در مراسمی که صبح پنج‌شنبه در مجتمع دارالحدیث قم برگزار شد، از سیم‌کارت‌های کودک و نوجوانی که اپراتورهای تلفن همراه ارائه داده‌اند رونمایی شد.  این سیم‌کارت‌ها به والدین امکانی می‌دهد تا بتوانند نحوه استفاده فرزندشان از اینترنت را کنترل کرده و حتی بر لیست مخاطبان فرزند خود نظارت داشته باشند.

همچنین در این مراسم که رئیس مجلس شورای اسلامی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، استاندار قم و مسئولان استانی حضور داشتند، از خدمات و توسعه شبکه پهن‌باند قم بهره‌...

۱۰:۵۱ - ۱۳۹۴/۱۰/ارديبهشت
به گزارش سایبربان

ساتیا ندلا (Satya Nedella)، مدیرعامل وقت شرکت مایکروسافت طی گزارشی اعلام کرد اکنون این شرکت در حوزه خدمات ابری و کسب‌و‌کار در این حوزه توانسته 6.3 میلیارد دلار درآمد کسب کند. این گزارش از جلسه توجیهی مدیرعامل برای گروه تحلیل‌گر مالی مایکروسافت در شهر سان‌فرانسیسکو منتشر شد.

در طول این جلسه ساتیا ندلا اعلام داشت با توجه به روند رو به رشد این بخش از مایکروسافت و قابلیت‌های سرورهای این شرکت ما قادر خواهیم بود به بخش اعظمی از کاربران در سراسر دنیا این...

۰۹:۰۲ - ۱۳۹۴/۱۰/ارديبهشت