به گزارش سایبربان

به نقل از خبرگزاری فارس، یک شهروند آمریکایی ساکن مینه‌سوتا به تازگی کشف کرده که دوربین‌ پرستار نصب‌شده در اتاق فرزندشان از زندگی شخصی آنها جاسوسی می‌کند.
این روزها دوربین‌های پرستار توسط والدین در اتاق‌های نوزادان نصب می‌شوند تا آنها لحظه به لحظه از وضعیت نوزاد خود مطلع شوند و آنها بتوانند به کارهای روزانه‌شان برسند اما دوربین‌های مذکور که nanny cam نام دارند از طریق اینترنت فعال می‌شوند و هکری در آمستردام هلند توانسته با هک کردن دوربین پرستار بچه این خانواده...

۱۶:۳۱ - ۱۳۹۴/۲۰/فروردين
به گزارش سایبربان

طی آخرین اخبار منتشرشده از اوراکل، این میزان سرمایه‌گذاری تنها بخشی کوچکی از سرمایه‌گذاری خواهد بود که قرار است در آینده نزدیک در این حوزه انجام شود، 5.3 میلیارد دلار فقط در مدتی 6 ماهه در طی سال پیش رو قرار است هزینه شود تا سطح پایین‌ از هرم مدیریتی اوراکل در حوزه خدمات و محصولات ابری در سطح جهان تقویت شود.

همچنین اوراکل اشاره داشت به این موضوع که تمرکز این هزینه‌ها بر روی ارائه جدیدترین خدمات در راستای بهبود کیفیت و عملکرد در حوزه‌هایی نظیر شخصی سازی فضای تعاملی، بهینه...

۱۰:۳۷ - ۱۳۹۴/۲۰/فروردين
به گزارش سایبربان

به گزارش شبکه خبری راشاتودی روسیه، گروهک تروریستی داعش با حمله سایبری به یکی از شبکه‌های تلویزیون فرانسه بانام TV5Monde، برای ساعاتی باعث اختلال در پخش برنامه‌های این شبکه جهانی تلویزیونی شد. این شبکه تلویزیونی که در حقیقت یک شبکه جهانی محسوب می‌شود و برنامه‌های بسیاری را در چندین شبکه فرانسوی زبان پخش می‌کند، درگذشته اقدام به پخش اخبار حمله داعش در فرانسه در شبکه‌های تلویزیونی، وبگاه‌ها و صفحه فیس بوک خودش کرده بود.
مسئولین این شبکه در این باره گفتند:"ما فعلاً قادر نیستیم...

۱۰:۳۲ - ۱۳۹۴/۲۰/فروردين