به گزارش سایبربان

بر اساس گزارشی که به تازگی منتشر شده است، این گروه از مهاجمان که با نام مستعار Gang شناخته می‌شوند، با استفاده از برنامه‌های اندرویدی، کاربران تلفن همراه در کره جنوبی را مورد هدف قرار می‌دهند. کارشناسان امنیتی می‌گویند این گروه از مجرمان سایبری با استفاده از نسخه‌های جعلی برنامه Google Play به کلاه برداری از مهاجمان می‌پردازند.
روش دیگر کلاه برداری گروهGang ، استفاده از بدافزارهای مخربی است که از طریق لینک‌های پیام‌های کوتاه تلفن همراه به کاربران ارسال می‌شوند. اینگونه لینک‌ها برای انجام حملات...

۱۷:۰۸ - ۱۳۹۳/۲۵/بهمن
به گزارش سایبربان

در طی سخنرانی باراک اوباما در اجلاس امنیت سایبری، مقامات شرکت‌های فناوری از جمله تیم کوک نیز به سخنرانی پرداختند.
دقایقی قبل از سخنرانی باراک اوباما در اجلاس امنیت سایبری کاخ سفید که با هدف همکاری بیشتر و به اشتراک گذاری اطلاعات بین دولت و بخش خصوصی برگزار شده بود، تیم کوک، میر اجرایی شرکت اپل به سخنرانی پرداخت. وی اعلام داشت که شرکت‌های فناوری موظف به محافظت از مشتریان خود می‌باشند.
تیم کوک در ادامه افزود: برای بسیاری از مردم، حفظ حریم خصوصی به معنای تفاوت بین "مرگ و زندگی" است. وی...

۱۶:۲۰ - ۱۳۹۳/۲۵/بهمن
به گزارش سایبربان

اجلاس امنیت سایبری آمریکا با هدف حمایت از مصرف کنندگان در دانشگاه استفورد برگزار گردید. در این اجلاس، باراک اوباما رئيس جمهور ایالات متحده آمریکا، در کنار جمعی از مقامات کاخ سفید و مدیران شرکت‌های فناوری به سخنرانی پرداخت.
انتخاب دانشگاه استنفورد برای برگزاری اجلاس
باراک اوباما در ابتدای سخنرانی خود، دلیل اصلی انتخاب دانشگاه استنفورد برای برگزاری این اجلاس را موفقیت‌های این دانشگاه در زمینه دستاوردهای درخشان در دنیای اقتصاد دیجیتالی و الکترونیکی عنوان کرد.
وی خطاب به اساتید و...

۱۵:۰۸ - ۱۳۹۳/۲۵/بهمن