به گزارش سایبربان

دستگاه‌های جدید پزشکی در لیست اینترنت اشیاء قرار می‌گیرند، دستگاه‌هایی با اتصال به اینترنت همواره در معرض خطر هک قرار دارند. در ظاهر ممکن است هک کردن پمپ انسولین یک بیمار و تغییر دوز انسولین وی توسط عده‌ای ناشناس خنده‌دار به نظر برسد، اما در حقیقت اینطور نیست. این موضوع در مورد خاموش کردن دستگاه تنظیم ضربان قلب و یا دستکاری داده‌های بهداشتی نیز صدق می‌کند و حتی در پاره ای از مواقع این احتمال وجود دارد که بیمار جان خود را از دست بدهد.

متاسفانه مانند بسیاری از...

۲۰:۲۹ - ۱۳۹۳/۲۹/دى
به گزارش سایبربان

بخشی از گفته‌های ادوارد اسنودن که برای مستند نوا (NOVA) ضبط شده است در وب‌گاه رادیو دولتی بین الملل (PRI.org) منتشر شد. مستند نوا مراحل پایانی تولید را پشت سر می‌گذارد، اما این وب‌گاه آمریکایی بخش‌هایی از آنرا منتشر کرده است. اسنودن در این مستند از دولت آمریکا خواست در جنگهای سایبری نقش خود را از یک مهاجم به یک مدافع تبدیل کند. در بخشی از این مصاحبه، پیمانکار پیشین آژانس امنیت ملی آمریکا به ظرفیت سایبری ایران می‌پردازد و ادعاهای سوال برانگیزی را مطرح می‌کند.
اسنودن در خصوص ایران گفت:
«من...

۱۵:۲۱ - ۱۳۹۳/۲۹/دى
به گزارش سایبربان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از CNN، توئیتر رسمی سازمان سیا مطلبی را منتشر کرده که گفته می‌شود این مطلب از روسیه بر روی صفحه سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا قرار گرفته است.

گفته می‌شود فردی که این مطلب را در توئیتر سازمان سیا منتشر کرده، فردی به نام «بوریس پاسترناک» بوده است. پاسترناک همان فردی است که بواسطه نگارش کتاب دکتر ژیباگو معروف شد.

در مطلبی که توسط این فرد در توئیتر سازمان سیا منتشر شده آمده است: "من...

۱۱:۵۵ - ۱۳۹۳/۲۹/دى
به گزارش سایبربان

این حفره امنیتی در یک تابع سیستم عامل که "CryptProtectMemory" نامیده می‌شود شناسایی شده است. CryptProtectMemory به برنامه‌های کاربردی اجازه می‌دهد تا به رمزگذاری حافظه در فرآیندهای خود بپردازند.

جیمز فورشاو (James Forshaw) پس از افشای این آسیب پذیری در وبلاگ خود نوشت: "در هنگام ورود به سیستم، کلید رمزنگاری بر اساس شناسه ورود صادر می‌شود و می‌تواند برای به اشتراک‌...

۱۱:۴۷ - ۱۳۹۳/۲۹/دى
به گزارش سایبربان

باراک اوباما و دیوید کامرون بر تقویت همکاری‌های مشترک فی مابین در مقابله با تهدیدات سایبری تاکید کردند. این توافق شامل  ایجاد یک واحد مشترک امنیت سایبری با همکاری‌ سازمان‌های مجری قانون و نهادهای اطلاعاتی و جاسوسی است.
مبارزه با افراط گرایی همواره از موضوعاتی است که دو طرف خود را پیشگام آن معرفی می‌کنند. این بار نیز دو طرف تلاش کردند چنین تصویری را به رسانه‌ها نشان دهند؛ کامرون از اوباما خواست شرکت‌های آمریکایی نظیر گوگل و فیس بوک در متوقف ساختن افراط گرایی مشارکت هر چه بیشتری داشته باشند....

۱۰:۳۲ - ۱۳۹۳/۲۹/دى