به گزارش سایبربان

به گزارش پرس تی وی، سارا هریسون، یکی از کارمندان ویکی‌لیکس در این باره می‌گوید: اسنودن سه سال پیش این پیشنهاد را دریافت کرده بود.

در گزارش خبرگزاری آسوشیتد پرس به نقل از وی آمده سازمان امنیت فدرال روسیه این پیشنهاد همکاری را در سال 2013 هنگامی که اسنودن به مدت شش هفته در فرودگاه «شرمتیوو» مسکو سرگردان بود با وی مطرح کرد.

این پیشنهاد در شرایطی مطرح شد که اسنودن به خاطر ابطال گذرنامه‌اش از سوی مراجع آمریکایی قادر به ورود به روسیه یا سفر به سایر...

۱۱:۳۲ - ۱۳۹۳/۲۷/دى
به گزارش سایبربان

با توجه به داده های گروه امنیت سایبری فرانسه،  طی یک هفته بعد از حمله تروریستی به نشریه مجله طنز فرانسوی "شارلی ابدو"، هکرها بیش از 19 هزار وب‌گاه‌ فرانسوی را توسط حملات اختلال سرویس توزیع شده (DDoS) مورد حمله قرار دادند.

هدف مهاجمان در این حملات، ایجاد افزایش بیش از حد بار ترافیکی بر روی این وب‌گاه‌ها عنوان شده است، به گونه‌ای که سرورها دیگر نمی‌تواند داده‌های خود را پردازش کنند و در نتیجه از ارائه خدمات به کاربران محروم می...

۱۰:۳۲ - ۱۳۹۳/۲۷/دى
به گزارش سایبربان

به گزارش واحد مرکزی خبر این جوان 18 ساله که در شمال غربی انگلیس بازداشت شده است، به شرکت در حملات سایبری علیه خدمات کنسول‌های پلی استیشن سونی و ایکس باکس مایکروسافت در ماه دسامبر مظنون است .

به گزارش خبرگزاری فرانسه از لندن ، رئیس واحد مبارزه با حملات سایبری منطقه ای سروکو در بیانیه ای اعلام کرد :"ما به زودی به طور تنگاتنگی با اف بی آی همکاری خواهیم کرد."

وی گفت این تحقیق نمونه خوبی از همکاری فراتر از مرزها است .

بازداشت این...

۰۹:۴۲ - ۱۳۹۳/۲۷/دى