به گزارش سایبربان

محصول آسیب پذیر این شرکت VTScada است که یک سیستم اسکادای بر روی ویندوز و واسط ارتباطی وب می باشد. این سیستم  در صنایع از قبیل شیمی، کارخانه جات حساس، ارتباطات، کاشاورزی و تغذیه، سیستم نقل و انتقال، سیستمآب و فاضلاب و بخش های دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت Tihedral از سیستم اسکادای خود در آمریکای شمالی و اروپا استفاده می نماید.

یک محقق ناشناس که یک آسیب پذیری صفر روز سریز عدد صحیح را در برنامه کاربردی   ...

۱۴:۲۹ - ۱۳۹۳/۲۲/دى
به گزارش سایبربان

پایگاه خبری Defense News نوشت؛ دولت دانمارک قصد دارد برای تشکیل واحد تهاجمی جنگ‌های سایبری (Offensive Cyber Warfare) مبلغ حدود 465...

۱۰:۵۵ - ۱۳۹۳/۲۲/دى
به گزارش سایبربان

به گزارش فارس به نقل از فاکس بیزینس، مایکل راجرز در مصاحبه‌ای در این مورد گفته که نگران است مهاجمان بتوانند از ابزار سایبر برای تحقق بخشیدن به دیگر اهداف خود استفاده کنند.
راجرز در این مورد گفته است: چه خواهد شد اگر یک دولت، یک گروه یا فردی که محصول دیگری را دوست ندارد، از یک سیاست خوشش نمی‌آید یا با اقدامات آمریکا یا یک شرکت خصوصی در داخل ایالات متحده موافق نیست بخواهد برای چنین کارهایی وارد عمل شود. این مسیر در صورت بی‌دقتی ما بسیار بی ثبات کننده خواهد بود.
وی علیرغم اینکه بررسی‌های...

۱۰:۵۱ - ۱۳۹۳/۲۲/دى
به گزارش سایبربان

پس از قتل عام کارکنان دفتر روزنامه فرانسوی شارلی ابدو (Charlie Hebdo) توسط گروه‌های تروریستی، به نظر می‌رسد که در روزهای آینده عواقب جدی در انتظار وب‌سایت‌های گروه‌های تروریستی داعش و القاعده در فضای مجازی باشد. در روزهای گذشته هکتیویست‌های ناشناس تهدید کردند که با ردیابی و پایین کشیدن وب‌گاه‌های جهادگران افراطی، انتقام حملات تروریستی اخیر در فرانسه را خواهند گرفت. 
خبرهای امنیتی حاکی از آن است که این گروه ناشناس پیام ویدئویی منتشر شده خود مبنی بر گرفتن انتقام قتل عام شارلی ابدو را عملی ساخته...

۱۰:۱۴ - ۱۳۹۳/۲۲/دى