به گزارش سایبربان

جیمز آربثنات (James Arbuthnot) یکی از اعضای کمیسیون دفاع مجلس انگلستان اعلام کرد که شبکه برق این کشور هدف حمله هکرها قرار دارد. او اضافه کرد که این حمله‌ها پی‌درپی در حال پیاده‌سازی بر روی زیرساخت‌های حساس هستند. به گفته وی این حمله‌ها نه روزانه بلکه به صورت دقیقه‌ای در حال اجرا هستند. این زیرساخت‌ها بسیار حساس هستند و توقف آن‌ها ضربات شدیدی را به اقتصاد وارد می‌کند.

مظنونان اصلی این حمله‌ها تروریست‌ها و هکرهای دولتی اعلام‌ شده اند و درجه حمله نیز به دلیل گستردگی و تعداد...

۲۱:۴۹ - ۱۳۹۳/۲۱/دى
به گزارش سایبربان

این آسیب پذیری به مهاجمان اجازه می دهد که از راه دور کدهای دلخواه خود را بوسیله آپلود کردن فایلی حاوی افزونه قابل اجرا، اجرا کنند؛ سپس می توانند از طریق بردار نامعلومی از آن دسترسی بگیرند.

روتر وایرلس WS860s مدل Honor Cube شرکت Huawei نسخه WS860s تا قبل از V100R001C02B222  به عنوان محصولات آسیب پذیر گزارش شده‌اند.

شرکت فناوری ...

۱۸:۰۹ - ۱۳۹۳/۲۱/دى
به گزارش سایبربان

این گروه از هکتیویست‌های ناشناس، در پیام یوتیوبی خود به طور مستقیم به گروه های تروریستی القاعده و داعش اشاره می‌کنند و آنها را عامل اصلی قتل عام شارلی ابدو (Charlie Hebdo) می‌دانند.
یکی از اعضای گروه Anonymous که چهره خود را با ماسک نمادین گای فاکس پوشانده بود، متن بیانیه گروه را در کلیپی آنلاین بدین صورت منتشر کرد: "تروریست ها، ما بر علیه شما اعلان جنگ می‌کنیم". این ویدئو از یک حساب کاربری یوتیوب در بلژیک بارگذاری شده است.
هشتگ OpCharlieHebdo# در این ویدئو قابل مشاهده است که به "...

۱۰:۳۹ - ۱۳۹۳/۲۱/دى
به گزارش سایبربان

روتر ZXDSL 831CII شرکت ZTE که دارای رمزعبور پیش فرض می باشد، آسیب پذیر می باشد. رمزعبور تعریف شده برای ادمین در این روترها، رمزعبور پیش فرض بوده و به مهاجم اجازه می دهد که از راه دور به دسترسی سطح بالا (دسترسی ادمین) دست پیدا کند.

ZTE یک شرکت چندملیتی چینی است که در زمینه ارائه تجهیزات مخابراتی فعالیت می‌کند و مقر اصلی آن در شنژن قرار دارد. زد تی ایی از نظر نقطه فروش، چهارمین شرکت بزرگ سازنده تلفن همراه...

۰۹:۳۰ - ۱۳۹۳/۲۱/دى