به گزارش سایبربان

فرماندهی سایبری آمریکا اعلام کرد در سال جاری تعدادی از افسران نیروی هوایی این کشور را جذب گروه 39 نیروهای ماموریت سایبری همین نیرو خواهد کرد. قرار است این گروه طی دو سال آینده تشکیل شود. فرماندهی سایبری آمریکا اعلام کرده برای تشکیل گروه‌های سایبری نیروی هوایی به 1715 تن از افسران این نیرو نیاز دارد. این اقدام بخشی از تلاش وزارت دفاع برای تشکیل 133 گروه ماموریت سایبری تا سال 2017 است. در مجموع 6 هزار نیرو در این گروه‌ها حضور خواهند داشت.
سرهنگ جوزف هرالد (Col. Joseph Herold) از مشاوران دفتر...

۱۶:۲۵ - ۱۳۹۳/۱۴/دى
به گزارش سایبربان

به گزارش مهر، اینستاگرام شبکه اجتماعی به اشتراک گذاری تصویر و ویدئو، طی دو روز اخیر برای برخی کاربران ایرانی با اختلال روبه رو شده است؛ به نحوی که بسیاری از کاربران اذعان دارند که عکس های این شبکه اجتماعی باز نمی شود.
این درحالی است که فاز نخست فیلترینگ هوشمند از هفته گذشته با هدف پالایش صفحات، عکس ها و محتوای مجرمانه از شبکه اجتماعی اینستاگرام آغاز شده است.
در این زمینه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص اختلال به وجود آمده توضیحاتی ارائه داد.
در متن این اطلاعیه که نامی از...

۱۴:۰۶ - ۱۳۹۳/۱۴/دى
به گزارش سایبربان

شرکت بریتانیایی Spamhaus که در زمینه شناسایی خطرناک‌ترین اسپم‌های اینترنت و سازمان‌های پشتیبانی دهنده هرزنامه فعالیت می کند، گزارش امنیتی را ارائه کرده است که بر اساس آن در سال 2014، تعداد 7182 آدرس IP در سرورهای فرماندهی و کنترل موسوم به C&C به کار گرفته شده‌اند. ارائه این آمار بیانگر افزایش 7.88 درصدی این حملات نسبت به سال 2013 می باشند، یعنی 525 حمله بیشتر نسبت به سال 2013.

...

۱۴:۰۱ - ۱۳۹۳/۱۴/دى