به گزارش سایبربان

به گزارش مهر، در سال 2014 هکرها نه تنها اطلاعات کارتهای اعتباری و تصاویر چهره های برجسته و سرشناس در آمریکا را به سرقت بردند بلکه به بیمارستانها نیز رحم نکرده و به بخش مهمی از اطلاعات بیماران نیز دست پیدا کردند. با این حال پیش بینی می شود در سال 2015 این نوع حملات به بیمارستانها افزایش بیشتری خواهد یافت.
کارل لنارد تحلیل گر ارشد امور امنیتی در شرکت Websense می گوید: هکرها وارد شبکه های رایانه ای تأسیسات بخش سلامت شده و انبوهی از اطلاعات درمانی بیماران را به سرقت می...

۱۵:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۷/دى
به گزارش سایبربان

با نزدیک شدن به تعطیلات کریسمس و افزایش خرید پلی استیشن، این حمله سایبری نمی‌تواند خبر خوبی برای شرکت سونی باشد، چرا که در حال حاضر مشتریان این شرکت دسترسی خود به شبکه آنلاین این محصول را از دست داده‌اند.
کاترین جنسن (Catherine Jensen) معاون واحد تجربه مشتریان سونی درباره این حمله سایبری می‌گوید: "همانطور که شما نیز احتمالا می‌دانید، شبکه پلی استیشن سونی و برخی از خدمات بازی‌های دیگر در طی تعطیلات، با ترافیک بالایی مواجه شده اند. هدف مهاجمان ایجاد اختلال در ارتباطات و روند بازی‌های آنلاین توسط...

۱۵:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۷/دى
به گزارش سایبربان

اطلاعات شخصی به سرقت رفته، در یک سند متنی گسترده در وب سایت اینترنتی به اشتراک گذاری فایل Ghostbin منتشر شد. این سند حاوی تعداد زیادی از نام‌های کاربری و رمزهای عبور، به همراه شماره کارت اعتباری و تاریخ انقضای آنها است.
به نظر می‌رسد حملات هکری گوناگونی در آستانه سال جدید میلادی در حال شکل گیری است. همزمان با این حمله، گروه هکری دیگری با نام مستعار Lizard Squad توانسته است بیش از 150 میلیون حساب کاربری مشترکان ایکس باکس و پلی استیشن را در معرض خطر قرار دهد. 
نفوذ به اطلاعات 13 هزار کاربر...

۱۲:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۷/دى
به گزارش سایبربان

مقامات کره‌ای اعلام کرده‌اند که اطلاعات غیر ‌حیاتی این برنامه به سرقت رفته است و خطری 23 رآکتور اتمی موجود در کره جنوبی را تهدید نمی‌کند. اما کارشناسان معتقدند کنترل رآکتورهای اتمی این کشور در معرض خطر هستند.
این بار نیز ایالات متحده مثل حوادث سونی، کره شمالی را مسئول این حملات مخرب بر علیه تاسیسات اتمی کره‌جنوبی دانست. مقامات کره‌ای در حال بررسی موضوع هستند و از بیان اینکه چه کسی مسئول انجام این حملات است، خودداری می‌کنند. در سال 2013 کره جنوبی، کره شمالی را متهم به انجام حملات هکری بر علیه...

۰۸:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۷/دى
به گزارش سایبربان

بر اساس گزارش محققان امنیتی، حمله سایبری در منطقه EMEA که شامل کشورهایی مانند اسپانیا و ایتالیا می‌شود، پیاده‌سازی شده است. این دو کشور بیش از 80 درصد آلودگی را شامل می‌شوند. کمپین جدیدی که بر اساس بدافزار TorrentLocker حمله‌های خود را پیاده‌سازی می‌کند، در این کشورها، خود را بسیار فعال نشان داده است.

بدافزار TorrentLocker از طریق ایمیل‌های اسپم گسترش می‌یابد که شامل لینکی به بدافزار است. این بدافزار از...

۲۳:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۶/دى