به گزارش سایبربان

به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، این فیلم كه ساخت کمپانی سونی است قرار بود در سینمای سان‌شاین لندمارک اکران شود. به گفته یکی از منابع، خود سونی نمی‌خواست این نمایش را لغوکند اما لندمارک این تصمیم را گرفت.

هکرهایی که به فایل‌های کمپانی سونی دست پیدا کردند روز سه‌شنبه اطلاعات بیشتری از جمله داده‌هایی درباره حملات تروریستی یازدهم سپتامبر را در ایمیلی به خبرنگاران منتشر کردند.

در این ایمیل تهدیدی نیز با زبان دست و پا شکسته انگلیسی قرار داشت که...

۱۱:۱۹ - ۱۳۹۳/۲۷/آذر
به گزارش سایبربان

حملات سایبری به شرکت سونی پیکچرز،‌ بانک‌های ایالات متحده، فروشگاه‌های زنجیره‌ای Target و استیپلز، از جمله اهداف سطح بالایی بودند که در چند ماه گذشته بارها از سوی هکرهای گروهی مورد تهاجم قرار گرفته‌اند.

اما با توجه به پیشگام بودن هکرها در حملات سایبری، انتظار ما از امنیت سایبر در سال آینده چیست؟

مهمترین نقص‌های امنیتی سال 2014 از جمله هارتبلید، Cryptolocker و Shellshock...

۰۹:۴۱ - ۱۳۹۳/۲۷/آذر
به گزارش سایبربان

شرکت گوگل در حال آماده‌سازی خود برای ارائه هدیه سال نو به کاربران اینترنت می‌باشد که در مورد حفظ حریم خصوصی و امنیت خود نگران هستند. تیم امنیتی پروژه کروم، با علامت گذاری تمام صفحات وب HTTP، آنها را نا امن خوانده و صراحتا در حال برنامه ریزی آگاهی بخشیدن به کاربران اینترنت است تا عنوان کند اتصالات HTTP هیچ پشتیبانی از امنیت داده‌های آنها ارائه نمی‌کند.

پروژه‌های دیگری نیز مانند رمزنگاری...

۰۸:۵۱ - ۱۳۹۳/۲۷/آذر
به گزارش سایبربان

فیلم های هالیوودی مانند "هکرها" در سال 1995 و "اره ماهی" در سال 2001، از جمله فیلم‌هایی هستند که با موضوع هک و امنیت سایبر به اکران در آمدند. در حال حاضر نیز، مایکل مان، کارگردانی فیلمی با نام Blackhat را بر عهده گرفته است که به احتمال زیاد در سال 2015 اکران خواهد شد.

"بلک هت" اصطلاحی است که در مورد هکرهایی به کار می‌رود که کدهایی مخرب می‌نویسند، نقاط ضعف سیستم را شناسایی و حمله سایبری خود را آغاز می‌کنند. مایکل مان نزدیک به...

۰۸:۱۲ - ۱۳۹۳/۲۷/آذر