به گزارش سایبربان

بر اساس آخرین مطالعه امنیتی و اطلاعاتی شرکت IBM مشخص گردید که مدیران امنیتی کسب و کارهای تجاری، به طور فزاینده ای در مورد از دست دادن اعتبار سازمان خود در مبارزه با مجرمان سایبری، نگران هستند.

بیش از 80 درصد از از این مدیران بر این باورند که چالش با تهدیدات سایبری خارجی، افزایش قابل توجهی را به دنبال داشته است، در حالی که 60 درصد از آنها احساس می‌کنند که سازمان‌شان در جنگ های سایبری پیش رو بازنده خواهند بود.

...
۰۲:۵۹ - ۱۳۹۳/۲۲/آذر
به گزارش سایبربان

به گزارش همکاران سیستم و به نقل از وبسايت ITP، مطالعه روی سازمان‌های فعال در حوزه خدمات مالی،‌ فروش کالا و سرویس‌های عمومی با بیش از ۱۰۰۰ کارمند نشان داد امنیت دستگاه‌های موبایلی در منطقه خاورمیانه یک نقص جدی محسوب می‌شود؛ این در حالی است که تمام سازمان‌های منطقه به کارمندان اجازه داده‌اند از دستگاه‌های الکترونیکی شخصی یا دستگاه‌های شخصی مبتنی بر فضای کاری استفاده کنند.

مطالعه جدید مرکز BT نشان می‌دهد...

۰۲:۳۰ - ۱۳۹۳/۲۲/آذر
به گزارش سایبربان

ما در دوره ای از دستگاه‌های هوشمند زندگی می‌کنیم و همواره بخشی از زمان زندگی خود را صرف استفاده از این گونه دستگاه‌ها همچون گوشی‌های هوشمند می کنیم. اما همین دستگاه‌های هوشمند به راحتی می‌توانند اطلاعات حساس و مهم شخصی ما را در دست هکرها و مجرمان اینترنتی قرار دهند و ضررهای مالی و اعتباری فراوانی را به دنبال داشته باشند.

در حال حاضر محققان امنیتی نشان داده اند که داده‌هایی که بین ساعت‌ها و گوشی‌های هوشمند آندرویدی رد و بدل می شوند، امن نیستند و همواره این...

۰۲:۱۷ - ۱۳۹۳/۲۲/آذر
به گزارش سایبربان

این هکر سوری که با نام مستعار Dr.SHA6H شناخته می‌شود، توانسته است پنج وب سایت رسمی Usbank، یکی از بزرگترین بانک‌های ایالات متحده را هک کند. این وب سایت‌ها مربوط به بانکداری آنلاین، بانکداری تلفن همراه، دستاوردهای تولیدی، خدمات کارت اعتباری و مزایا و ویژگی‌های Usbank می‌باشند.

Dr.SHA6H با از شکل انداختن صفحات اصلی وب سایت‌های مذکور...

۰۰:۲۴ - ۱۳۹۳/۲۲/آذر