به گزارش سایبربان

اگر چه این نقشه APT ممکن است در نگاه اول ساده به نظر بیاید، اما نکات امنیتی قابل توجهی در آن نهفته است.

این نقشه شامل اسامی بزرگی در آن است. تصاویر بسیار جذابی که در آن ارائه شده، نشان دهنده آغاز کمپین‌های مخربی است که توسط محققان امنیتی در طول تجزیه و تحلیل بدافزارهای مخرب، سال تشخیص، وضعیت فعلی، و سایر عملیات متصل به آنها مورد بررسی قرار گرفته‌اند.

راکت‌هایی که در این لیست به نمایش در آمده‌اند، احتمالا...

۱۴:۵۹ - ۱۳۹۳/۲۱/آذر
به گزارش سایبربان

 این کمپین به هکرها کمک می کند تا اعتبارات ورودی کاربران را به راحتی به سرقت ببرند. این کمپین به گسترش ایمیل‌های مخرب می پردازد و شامل پیام هایی است که به راحتی فیلترهای ضد هرزنامه به کارگرفته شده در سیستم را فریب می‌دهد و به طور مستقیم به پوشه صندوق پستی کاربران دست پیدا می‌کند.

این ایمیل به گونه‌ای توسط هکرها طراحی شده است که گویی به عنوان یک گزارش فعالیت ایمیل (mail activity report) معمولی از یاهو ارسال شده و در ابتدا کاملا قانونی به...

۱۴:۱۱ - ۱۳۹۳/۲۱/آذر
به گزارش سایبربان

به گزارش فارس، وی معتقد است با تصویب تنها یک قانون جامع می‌توان از کل ساکنان قاره سبز در برابر حملات هکری و سرقت داده ها و نقض حریم شخصی حفاظت کرد.

در حال حاضر در این قاره مجموعه قوانین متنوعی در این زمینه وجود دارد و هر یک از کشورهای عضو اتحادیه اروپا نیز قوانین خاص خودشان را در این حوزه وضع کرده اند. اما تبعیت از این روش تا به حال موجب حل مشکل سرقت گسترده کاربران و نقض حریم شخصی آنان نشده است.

حامیان این اقدام معتقدند با چنین کاری بهتر می...

۱۳:۱۸ - ۱۳۹۳/۲۱/آذر
به گزارش سایبربان

بیشتر ارکان دنیا را می‌توان به دو دسته تقسیم کرد؛ «خیر و شر». دنیای اینترنت و وب نیز از این قاعده مستثنا نیست. شاید در دنیای وب سخت باشد که بتوان گروهی را به‌عنوان خیر مطلق معرفی کرد، اما شکی نیست که لقب شروران این دنیا تنها به یک گروه به نام " هکرها" برمی‌گردد.

گروه غارتگران وب که هر ساله میلیون‌ها حمله کوچک و بزرگ را در اینترنت ترتیب می‌دهند، حدود نیم قرن است که فعالیت خود را شروع کرده‌اند و بیشتر با اهدافی سودجویانه به فعالیت‌های خرابکارانه دست می‌زنند....

۱۳:۱۳ - ۱۳۹۳/۲۱/آذر