به گزارش سایبربان

هکتور مانسگوئر (Hector Monsegur)، که گفته می‌شود در حال حاضر برای پلیس فدرال ایالات متحده مشغول به فعالیت است، در هشداری جدی به مقامات دولتی آمریکا اعلام داشت حملات سایبری گسترده‌ای در راه هستند که به راحتی می‌توانند زیرساخت های حیاتی این کشور را فلج کنند.

وی در مصاحبه با CBS افزود: "در واقعیت، هیچ امنیتی در آمریکا وجود ندارد. هکرها به راحتی به سیستم‌های فرودگاهی دست خواهند یافت. تمامی سیستم‌های...

۱۵:۴۴ - ۱۳۹۳/۲۰/آذر
به گزارش سایبربان

شرکت امنیتی سیمانتک اعلام ‌کرد میزان توانایی‌های فنی تروجان جدید رگین، کمتر قابل مشاهده هستند. این تروجان که در عملیات جاسوسی علیه دولت‌ها، اپراتورهای زیرساخت، کسب و کارها، محققان و دانشمندان، و اشخاص مورد استفاده واقع می‌شود، یکی از خطرناکترین ابزارهای جاسوسی است که چندی پیش به کاربران معرفی گردید. 
بنا به گفته این شرکت، این تروجان بصورت درب پشتی (back door) عمل می‌کند و حداقل از سال 2008، به جاسوسی از اهداف خود پرداخته است. اهداف رگین کشورهایی چند قاره‌های مختلف جهان را شامل می‌شود.

...

۰۹:۰۹ - ۱۳۹۳/۲۰/آذر
به گزارش سایبربان

POODLE یک آسیب‌پذیری خطرناک است که SSL را تحت تأثیر خود قرار داده است. این آسیب‌پذیری وب‌سایت‌هایی را تحت تأثیر قرار می‌دهد که از پروتکل رمزنگاری SSL نسخه 3 استفاده می‌کنند. پروتکل رمزنگاری SSL با نسخه جدید TLS جایگزین شد.

اما SSLv3 به‌مانند TLS نمی‌تواند یک ارتباط کاملاً امن را ایجاد کند. هکر می‌تواند با رمزگشایی...

۲۳:۳۷ - ۱۳۹۳/۱۹/آذر