به گزارش سایبربان

به گزارش ایرنا از پژوهشگاه سازمان فناوری اطلاعات این دیدگاه می تواند به کسانی که سازوکار انتشار اطلاعات را مدل سازی می کنند یا برای جلوگیری از انتشار هرزنامه ها در مورد آن ها تحقیق می کنند یاری برساند. هرزنامه ها به طور سنتی حاوی تبلیغات یا محصولات جعلی اند اما اخیراً شایعات مخرب و اطلاعاتی با ماهیت سیاسی نیز در آن ها دیده شده است.
گیتا مزر و کیتلین کرلی از دانشگاه کارنگی ملون پنسیلوانیا آمریکا می گویند: ارسال کنندگان هرزنامه ها اغلب از حساب های کاربری هک شده برای انتشار هرزنامه های خود...

۱۵:۳۳ - ۱۳۹۳/۱۷/آذر
به گزارش سایبربان

این ویدئو با پیام رئيس جمهور ایالات متحده آغاز می شود که: "هیچ کس به تماس‌های تلفنی شما گوش نمی‌دهد" و سپس نشان می دهد که تمامی وعده‌ها و نقل قول‌های رئیس جمهوری و سازمان امنیت ملی ایالات متحده جعلی می‌باشند.
در این ویدئو که صدای اوباما در پس زمینه و به صورت ریمیکس در حال اجرا است، هکرهای ناشناس بیان می کنند که: " سازمان‌های جاسوسی همواره تماس‌های تلفنی شما را گوش می‌دهند. ما ثابت می‌کنیم که آنها به شما دروغ می‌گویند. شما برای آنها تهدید جدی به حساب می‌آیید و آنها از این موضوع می‌ترسند."...

۱۴:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۷/آذر
به گزارش سایبربان

بر اساس گزارش منتشر شده در وب سایت The Intercept، آژانس امنیت ملی آمریکا با استفاده از سیستم شنود تلفن همراه، که AURORAGOLD نامیده می شود، توانسته از میان 985 شبکه تلفن همراه در سراسر جهان، از 701 مورد جاسوسی کند.
در واقع، این اسناد نشان می دهد که از دو سال پیش، NSA در حال جمع آوری مشخصات فنی و جزئیات حدود 70 درصد از 985 شبکه تلفن همراه در سراسر جهان بوده است.
در حالی که اسنودن در اسناد منتشر شده به طور خاص به جزئیات شرکت های مخابراتی اشاره نکرده، اما با ارائه نقشه ای از تمامی کشورهای...

۱۴:۰۲ - ۱۳۹۳/۱۷/آذر
به گزارش سایبربان

شرکت های بزرگی همچون سونی، Target و تعدادی از بانک های مهم ایالات متحده آسیب های فراوانی را در سال جاری میلادی متحمل شده‌اند. حوادثی همچون تکثیر Heartbleed موسوم به خونریزی اینترنت و Shellshock سازمان‌های بزرگی را هدف قرار دادند و به همین دلیل بسیاری از شرکت ها و سازمان های دولتی در سراسر جهان در صدد آن هستند تا سرمایه گذاری‌های سنگینی را در امنیت سایبر انجام دهند.
با وجود حملات این چنینی، انتظار ما از امنیت سایبر در سال آینده چگونه است؟
با توجه به پیش بینی های منتشر شده توسط آزمایشگاه...

۱۲:۰۲ - ۱۳۹۳/۱۷/آذر