به گزارش سایبربان

هدف فیس بوک از این همکاری، شناسایی لینک های مخرب در فیدها و پیام ها عنوان شده است. این غول اجتماعی با انتشار بیانیه ای اعلام داشته است: " از آنجا که تعداد زیادی از کاربران ( چیزی در حدود 1.35 میلیارد نفر)، با انواع مختلف کلاهبرداری‌ها و در پلت فرم های گوناگون متضرر شده اند، از این رو فیس‌بوک قصد دارد تا به تمامی این مشکلات خاتمه دهد."
از ابتدای سال 2014، فیس‌بوک به کاربران خود توصیه کرد تا با استفاده از راه حل های اسکن آنتی ویروس های مختلف، دستگاه های خود از قبیل تلفن های هوشمند و رایانه شان...

۱۵:۴۴ - ۱۳۹۳/۱۶/آذر
به گزارش سایبربان

در اواخر ماه نوامبر هکرهای ناشناس موفق شدند با دستیابی به سرورها و شبکه های داخلی شرکت سونی پیکچرز آنها را هک کنند و فیلم های اکران نشده این شرکت را به همراه برخی از اطلاعات شخصی بازیگران و کارکنان سونی، در فضای مجازی منتشر کنند.
در ایمیل ارسالی هکرها، از کارکنان شرکت سونی خواسته شده است تا اعتراض خود را نسبت به عملکرد ضعیف این شرکت ابراز نمایند، در غیر اینصورت خانواده آنها به شدت در معرض خطر قرار می گیرند!
مقامات شرکت سونی پیکچرز ادعا کرده بودند که این حملات سایبری از سوی هکرهای گروهی...

۱۴:۵۴ - ۱۳۹۳/۱۶/آذر
به گزارش سایبربان

دختران دانش آموز از 10 ایالت آمریکا در کارگاهی با حضور زنان شاغل و حرفه‌ای حوزه امنیت سایبر شرکت کردند. ایالات متحده از کمبود نیروی کار امنیت سایبری رنج می‌برد و برای پر کردن این جای خالی روی زنان حساب ویژه‌ای باز کرده است.
دکتر داوینا پروت-منتل (Davina Pruitt-Mentle) بنیان گذار برنامه "مشاغل جذاب امنیت سایبری برای دختران" (Cool Careers in Cyber Security for Girls) است. هدف از این برنامه افزایش میل دختران سراسر آمریکا به مشاغل امنیت سایبری و دیگر موضوعات فنی است. پروت-منتل گفت: "زنان فقط 10...

۱۴:۴۵ - ۱۳۹۳/۱۶/آذر
به گزارش سایبربان

به گزارش فارس، اسناد افشا شده توسط ادوارد اسنودن نشان می دهد که کارکنان نهادهای اطلاعاتی و جاسوسی در آمریکا قبل از عرضه انواع محصولات سخت افزاری تولید شده توسط شرکت هایی مانند سیسکو، اچ پی و ... آنها را دستکاری کرده و ابزاری را برای جاسوسی و سرقت داده های کاربران بر روی آنها نصب می کنند.
با توجه به صادرات بسیاری از این کالاها به کشورهای دیگر جهان، آژانس امنیت ملی آمریکا و اف بی آی به راحتی می توانند ارتباطات اینترنتی و مخابراتی را در کشورهای یاد شده رصد کرده و از آنها جاسوسی کنند.
لایحه...

۱۳:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۶/آذر
به گزارش سایبربان

ادوارد اسنودن، پیمانکار سابق آژانس امنیت ملی ایالات متحده که چند هفته ای را در سکوت به سر می برد، در طول چند روز گذشته به افشاگری های مهمی از سازمان های جاسوسی آمریکا و بریتانیا پرداخته است. پس از افشاگری وی در مورد جاسوسی NSA از شنود مکالمات تلفنی و شبکه های تلفن همراه سراسر دنیا، وی اعلام کرد که سازمان جاسوسی بریتانیا موسوم به GCHQ، ارتباطات دو کابل اصلی هند با نام Reliance Cables را هک و به ارتباطات آن دست یافته است.
Reliance Cables یکی از شرکت معروف مخابراتی در جهان است که مسئول انتقال...

۱۲:۳۰ - ۱۳۹۳/۱۶/آذر
به گزارش سایبربان

این گروه هکری که در دفاع از حقوق شهروندان فلسطینی، همواره وب سایت های رده بالا را هدف قرار می دهد، این بار وب سایت ایر فرانس را تحت عملیات OPGOV# هدف قرار دادند.
هکرهای AnonGhost در چند ماه گذشته، وب سایت های مهم مربوط به دولت آمریکا و رژیم صهیونیستی را هدف قرار داده اند. از جمله این وب سایت ها می توان به وب سایت سازمان ملل متحد، اداره پلیس ایالت ایالت ایلینویز و چندین وب سایت اسرائیلی نیز اشاره کرد.
خبرهای امنیتی حاکی از آنست که این گروه از هکتیویست های فعال، زیر دامنه های امریکن اکسپرس...

۱۱:۰۶ - ۱۳۹۳/۱۶/آذر