به گزارش سایبربان

محققان امنیتی شرکت Experian پیش بینی می کنند سال آینده میلادی بیشترین حملات سایبری در بخش سلامت رخ می دهد. آنها می گویند پرونده‌های پزشکی الکترونیک، و یا دستگاه های پوشیدنی که اطلاعات حساس بیمار را در خود جای داده اند، بیشتر از همیشه در معرض خطر حملات هکری قرار دارند.

کوین روتیر، موسس و مدیر عامل شرکت Coretelligent هشدار داد: "در سال 2015، به دلیل رونق هر چه بیشتر هکرهای زیرزمینی و مجرمان اینترنتی،...

۰۰:۴۶ - ۱۳۹۳/۱۳/آذر
به گزارش سایبربان

به گزارش وبسايت Informationweel این به‌روزرسانی‌ها که در بخش Devices و Activity انجام شده است، برای کاربران سازمانی که از خدمات Google at Work بهره می‌برند این امکان را فراهم می‌کند تا با شفافیت هرچه بیشتر مدیریت بخش تنظیمات در حساب کاربری خود را در اختیار بگیرند.

"اران فیگنباوم"(Eran Feigenbaum...

۰۰:۴۴ - ۱۳۹۳/۱۳/آذر
به گزارش سایبربان

محققان امنیتی این پایگاه داده را WhiteScope نامیده اند. این پایگاه داده شامل هزاران فایل SCADA و ICS می شود. از این پایگاه داده به منظور شناسایی فایل های اصلی از مخرب استفاده می شود.

تعداد فایل های این پایگاه داده به بیش از 300000 فایل می رسد. WhiteScope شامل فایل های GE Cimplicity و Simenes WinCC نیز می شود. یعنی همان فایل هایی که توسط...

۲۳:۲۴ - ۱۳۹۳/۱۲/آذر