به گزارش سایبربان

گجت نیوز/ بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی گروه تحقیقات آماری IDC، میزان سهم سامسونگ از بازار در سه ماهه دوم سال 2014 به 24 درصد کاهش پیدا کرده است. یک سال پیش از آن این سهم به 32.2 درصد می‌رسید....

۱۶:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۱/آذر
به گزارش سایبربان

Carefusion یک شرکت بین الملی می باشد که در زمینه تکنولوژی‌ پزشکی و ارائه خدمات در حوزه سلامت فعالیت می کند. pyxis supply station یک سیستم مدیریتی است در حوزه سلامت مورد استفاده قرار گرفته و قابلیت های فراوانی نظیر گزارش دهی دارد (این مسئله باعث می شود تا خطا به حداقل خود برسد). این سیستم از سرویس رمز عبور hardcoded برخوردار می باشد. بکارگیری این سرویس به مهاجمان اجازه می دهد تا از راه دور از سیستم دسترسی بگیرد. بردار این...

۱۵:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۱/آذر
به گزارش سایبربان

شارژ کردن گوشی های هوشمند یکی از دغدغه های اصلی افرادی می باشد که  مدت زیادی از شبانه روز را از تلفن همراه خود استفاده می کنند چرا که زمان زیادی لازم است تا به طور کامل تلفن همراه شان شارژ شود و در طول این مدت نیز باید در محلی که گوشی شارژ می شود منتظر بمانند. این روش شارژ کردن برای این افراد هم وقت گیر است هم باعث می شود به کار های دیگر نرسند.

شرکت Nifty محصولی را تولید کرده است که می تواند...

۱۵:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۱/آذر
به گزارش سایبربان

در DefCamp امسال که پنجمین دوره آن نیز می باشد، قرار است که سه روز به کارگاه های آموزشی و دو روز هم به کنفرانس اختصاص داشته باشد که در آن سخنرانان و کارشناسان از سراسر جهان دانش و یافته های خود را با شرکت کنندگان به اشتراک می گذارند.

سخنرانان کلیدی در این کنفرانس Mika Lauhde از ارتباطات امنیتیSSH، توسعه دهنده اصلی پروتکل امنShell  و  Paul de Souza، مدیر انجمن امنیت سایبری CSFI می باشند. CSFI همچنین یک گواهی نامه تکمیلی به شرکت کنندگان کارگاه آموزشی جهت آشنایی با جنگ سایبری و عملیات طراحی...

۱۵:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۱/آذر
به گزارش سایبربان

هکرهای AnonGhost با نفوذ به زیر دامنه اصلی این شرکت توانسته اند به داخل وب سایتنفوذ کرده و صفحه اصلی آنرا با نمایش تصویری از خود از شکل بیندازند.
AnonGhost به دلیل هک کردن وب سایت های مهم رژیم صهیونیستی و شرکت های مهم نفتی و گازی تحت عملیات opPetrol# شناخته می شود و آنطور که پیداست اهداف گروه هکری AnonGhost، هک کردن وب سایت هایی با ارزش بالا می باشد.
شرکت توتال یکی از شش کمپانی بزرگ نفتی در جهان است و در تمامی حوزه‌های صنایع نفت و گاز، فعالیت می‌نماید. این شرکت فرانسوی، در...

۱۴:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۱/آذر
به گزارش سایبربان

این تغییر مسیر به وب سایت های بزرگ مانند گوگل، فیس بوک و توییتر و به دستگاهی که توسط مهاجم کنترل می شود انجام می گیرد. با گرفتن ترافیک از قربانی، مجرمان سایبری به راحتی می توانند اعتبارات ورودی را سرقت و همچنین بدافزارهای مختلفی را به دستگاه های تلفن همراه مورد هدف ارسال کنند.
این حمله جدید که توسط محققان امنیتی شرکت موبایلی Zimperium شناسایی شده است، متکی بر بسته های تغییر مسیر ICMP (پروتکل کنترل پیام اینترنت) برای تغییر جداول مسیریابی از یک میزبان است.
به گفته محققان این شرکت، دستگاه...

۱۲:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۱/آذر
به گزارش سایبربان

تعداد زیادی از صفحه نمایش گوشی های هوشمند را می توان در مقابل خراش ها و ترک های جزئی مقاوم کرد، باید صادقانه گفت که کار زیاد مشکلی نیست ولی مشکل اصلی زمانیست که تلفن همراه شما رها می شود و ممکن است صفحه نمایش آن شکسته و یا حتی خرد شود. اما خوشبختانه شرکت کورنینگ با ساخت گوریلا گلس 4 توانسته، گوشی های هوشمند شمارا در مقابل این ضربه ها مقاوم کند. این شرکت روز گذشته از شیشه های محافظ خود به نام گوریلا گلس 4 رونمایی کرد.

...
۱۲:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۱/آذر
به گزارش سایبربان

این نرم افزار بصورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد و به آنها اجازه می دهد تا رایانه خود را برای شناسایی بد افزارهای جاسوسی و نظارتی که از سوی دولت ها توزیع می شوند، اسکن کنند.
این ابزار ضد نظارتی که Detekt نامیده شده است، یک نرم افزار منبع باز است که با همکاری موسسه خیریه حقوق بشر سازمان عفو بین الملل، شرکت دیجیتالی Gesellschaft آلمان، بنیاد مرز الکترونیک (EFF) و حفظ حریم خصوصی بین المللی، به منظور مبارزه با نظارت های دولتی منتشر شده است.
بدافزارهای نظارتی به طور معمول توسط دولت...

۱۱:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۱/آذر