به گزارش سایبربان

یک حفره امنیتی با شناسه MS14-068در سیستم تصدیق کربروس (Kerberos Authentication System) این اجازه را به کاربران غیرمجاز می‌داد تا سطح دسترسی خود را به ادمین دامنه برسانند.

کربروس که یک پروتکل اعتبارسنجی در شبکه است و برای انجام اعتبارسنجی‌های بنیادین در برنامه‌های کاربر- ادمین تعبیه شده، به صورت پیش‌فرض در ویندوز به کار می‌رود.

این‌که یک بدافزار بتواند رایانه کاربری را به...

۱۱:۳۹ - ۱۳۹۳/۲۹/آبان
به گزارش سایبربان

جولین آسانژ، که سازمان WikiLeaks را با هدف افشای اطلاعات محرمانه دولت ها و سازمان ها راه اندازی کرده است، از طریق وب کم و بصورت زنده از سفارت اکوادور در لندن خطاب به افراد حاضر در جشنواره فیلم لیسبون و استرویل پرتغال گفت: "اگر شما به مردم بگویید که آنها توسط سازمان های قدرتمند جاسوسی تحت نظارت هستند، آنها شروع به خودسانسوری می کنند. ما همواره تلاش می کنیم تا مردم ظلم و ستمی که بر آنها می شود را درک کنند و نحوه مبارزه با آنها را فرا بگیرند."...

۱۱:۳۲ - ۱۳۹۳/۲۹/آبان
به گزارش سایبربان

محققان امنیتی سری جدیدی از حمله های سایبری را شناسایی کردند که هدفش حمله سایبری به سران شرکت کننده در اجلاس G20 است. این حمله به منظور به دست آوردن داده های حساس پیاده سازی شده است.

این حمله سایبری بوسیله بدافزار Gh0st پیاده سازی شده است که از امکان شناسایی پایینی برخوردار است. این بدافزار قبلا نیز توسط گروه دیگر هکرها به منظور پیاده سازی حمله سایبری استفاده شده بود. البته این بدافزار به جای نام Gh0st در...

۲۳:۱۱ - ۱۳۹۳/۲۸/آبان