به گزارش سایبربان

تاکشی نوموتو (Takeshi Numoto)، مدیر امور بازاریابی ابری مایکروسافت، در یک وبلاگ نوشت: "خوشحالم که اعلام کنم امروز، مایکروسافت آئوراتو، یک شرکت نو آور در امنیت سازمانی را بدست آورد."
آئوراتو در سال 2011 و توسط نظامیان بازنشسته واحدهای فناوری ارتش اسرائیل افتتاح شد. آئوراتو نرم‌افزارهایی می‌سازد و عرضه می‌کند که دسترسی به اجزای ارتباطی و مخابراتی سامانه‌های فناوری اطلاعات شرکت‌ها را تحت نظارت می‌گیرد.
سایبربان در تابستان از مذاکرات میان دو طرف برای انتفال مالکیت آئوراتو به مایکروسافت...

۲۱:۲۰ - ۱۳۹۳/۲۵/آبان
به گزارش سایبربان

حملات man-in-the-middle یا مرد میانی در سیستم رمزگذاری و امنیت رایانه‌ای، شکلی از استراق سمع است که در آن هکر با سیستم قربانی ارتباط برقرار می کند و تمام مکالمات توسط هکرها کنترل می‌شود.
اما مایکروسافت در مرورگر خود امکان Public-Key Pinning را قرار داده تا کاربران را در برابر این نوع حملات محافظت کند.
همانطور که می‌دانید هر سایت و آدرس اینترنتی باید دارای یک سند (Certificate) باشد تا در فضای مجازی شناخته شود و هکرها با جعل این اسناد کاربران را فریب می‌دهند و سایت‌های جعلی خودشان را به...

۱۳:۳۴ - ۱۳۹۳/۲۵/آبان
به گزارش سایبربان

این تغییر رویه توسط شرکت AT & T، اساسا حذف یک رشته مخفی از حروف و اعداد است که شناسایی هویت کاربران اینترنت را از بین می برد. مقامات این شرکت بیان می‌کنند که قبل از این تغیرات به راحتی می توانستند هویت کاربران را شناسایی کنند و فرصت داده کاوی سودآوری را برای تبلیغ کنندگان به وجود آورند. اما AT & T مدعی است که این رویه را تغییر داده و دیگر آن را دنبال نمی کند.
این در حالیست که Verizon Wireless، بزرگترین شرکت تلفن همراه در ایالات متحده می‌گوید هنوز هم با استفاده از این نوع ردیابی که با...

۱۲:۵۹ - ۱۳۹۳/۲۵/آبان
به گزارش سایبربان

دولتمردان اسرائیل، بخش بزرگی از رسانه‌های بین المللی را تحت کنترل خود نگه می‌دارند تا مردم دنیا از ماهیت واقعی این رژیم آگاه نشوند و اسرائیل از خشم ملت‌ها در امان باشد. سهم بزرگی از ثروت جهان نیز در اختیار صهیونیست‌ها است که از آن به عنوان اهرم فشار بر دولت‌ها استفاده می‌کنند. در مجامع جهانی نیز با فربیکاری نقش قهرمان مظلوم و پر تلاش داستان را تصاحب کرده، دست‌های خونین خود را پاک جلوه می‌دهند. آنان با تغییر تعریف "صلح جهانی" نگرانی خود در خصوص نابودی اسرائیل را نگرانی...

۱۰:۵۵ - ۱۳۹۳/۲۵/آبان
به گزارش سایبربان

این مطالعه توسط شرکت امنیتی Incapsula و بر روی بیش از 270 سازمان و شرکت مختلف صنعتی در ایالات متحده و کانادا انجام شده است. متخصصین Incapsula که ارائه دهنده راه حل های حفاظتی در برابر حملات DDoS می‌باشند، اعلام کردند درنیمه اول سال جاری میلادی، افزایش 350 درصدی را نسبت به زمان مشابه در سال قبل رصد کرده اند. در اکثر این حملات، مجرمان با درگیر کردن پهنای باند شبکه های موجود به عملیات مخرب خود پرداخته اند. 
زیان های مرتبط با حملات DDoS تنها به گروه های IT محدود نمی شود، بلکه آنها تاثیر زیادی را...

۱۰:۴۱ - ۱۳۹۳/۲۵/آبان
به گزارش سایبربان

از آنجایی که اینترنت به نیرویی فراگیرتر از گذشته در زندگی روزمره تبدیل شده، متخصصان معتقدند احتمال وقوع حمله‌ای مثل آنچه در یکی از فیلمهای مجموعه "جان سخت" به تصویر کشیده شده بود بسیار بالاست؛ به طور خاص فیلم "آزاد زندگی کن یا سخت بمیر" (Live Free or Die Hard) ساخته سال 2007. در این فیلم یک تبه کار زیرساخت سایبری ملی ایالات متحده را هک کرده و بخش بزرگی از این کشور را به خاموشی می‌برد.
بیش از 60 درصد متخصصان فناوری که در پژوهش اخیر مرکز تحقیقاتی پیو (Pew Research Center) شرکت داشتند، گفتند تا...

۱۰:۳۵ - ۱۳۹۳/۲۵/آبان