به گزارش سایبربان

دیجیاتو/ سیستم Flow ساختاری شبیه به Continuty در محصولات اپل دارد، و به کاربران اجازه می دهد تا فعالیت های خود را از دستگاهی به دستگاه دیگر منتقل کنند. برای مثال با استفاده از Flow قادر خواهید بود ادامه تماس تلفنی خود را از موبایل سامسونگ، در یکی از تلویزیون های این شرکت پی بگیرید.

انتقال، به تاخیر انداختن و اطلاع رسانی، سه حوزه...

۱۵:۲۴ - ۱۳۹۳/۲۴/آبان
به گزارش سایبربان

بر اساس اخبار منتشر شده مدیرعامل شرکت ایسوس اعلام کرد تمام دستگاه‌های این شرکت که قرار است در نمایشگاه CES سال آینده معرفی شوند مجهز به پردازشگرهای اینتل مانند ZenFone 5 ، ZenFone 4  و ZenFone 6 خواهند بود. این شرکت هم‌اکنون در حال ساخت  مدل جدیدی از ZenFone می باشد که...

۱۴:۵۲ - ۱۳۹۳/۲۴/آبان
به گزارش سایبربان

محقق امنیتی با نام  Kim Zetter بیان می کند شرکت کسپرسکی با پیگیری های مداوم کارشناسان امنیتی خود، گروه جاسوسی سایبری موسوم  DarkHotel را شناسایی کرده است که از استعداد بالایی در سرقت اطلاعات حساس از رایانه های سران مهم دولت ها نقش دارند. Kim Zetter اخیرا کتابی را نیز با عنوان "شمارش معکوس روز-صفرم" (Countdown to Zero Day) منتشر کرده است که در بخشی از آن چگونگی توزیع ویروس استاکس نت در نطنز تشریح شده است.
اما در این گزارش آمده است که تیمی از هکرهای نخبه توانسته اند با نفوذ به سیستم های Wi-Fi...

۱۴:۵۱ - ۱۳۹۳/۲۴/آبان
به گزارش سایبربان

هکرهای چینی چهار وب سایت اصلی ادارهٔ ملی اقیانوسی و جوی ایالات متحده آمریکا را که با نام مخفف NOAA شناخته می‌شود، مورد نفوذ قرار داده اند. بررسی های انجام شده نشان می دهد که حجم اصلی حملات در اوکتبر 2014 صورت پذیرفته است. با این حال تیم امنیت سایبری سازمان مذکور برخی از خدمات آنلاین خود را مسدود و برای جلوگیری از هر گونه حملات بیشتر، بسیاری از فعالیت ها را بصورت آفلاین انجام می دهند.
در ماه اکتبر، وب سایت مرکزی National Ice بیش از یک هفته بصورت آفلاین درآمده بود و داده های ماهواره ای هواشناسی...

۱۳:۴۹ - ۱۳۹۳/۲۴/آبان
به گزارش سایبربان

فارنت/ پس از عرضه آپدیت برای موتو جی 2014 حالا نوبت به خانواده نکسوس رسیده تا طعم آبنبات چوبی گوگل را بچشند. این آپدیت دو روز پیش به صورت OTA یا Over the Air آغاز شده و می‌توانید از بخش...

۱۱:۲۸ - ۱۳۹۳/۲۴/آبان
به گزارش سایبربان

کارشناسان امنیت سایبری از سازمان‌ها و شرکت‌های مختلفی از قبیل گروه بی.تی. (شرکت چندملیتی خدمات مخابراتی متعلق به انگلستان)، GCHQ  از سازمان‌های جاسوسی و اطلاعاتی انگلستان، سازمان مبارزه با جرایم انگلستان، شرکت لاکهید مارتین (شرکت تجهیزات نظامی و امنیت اطلاعات آمریکایی)، جونیپر (Juniper شرکت امنیت رایانه آمریکایی) و شرکت ایرباس شبیه سازی حملات سایبری را برای این مسابقات طراحی کرده اند.
این مسابقات مجموعه‌ای از رقابت‌ها در سراسر انگلستان است. هدف این مسابقات یافتن افراد با استعداد و جذب آنان در...

۱۱:۱۷ - ۱۳۹۳/۲۴/آبان
به گزارش سایبربان

از نظر طراحی Solo 2، تفاوت زیادی با نسخه قبلی و سیمی این هدفون ندارد . مانند نسخه قبلی نیز شما می ‌توانید با دکمه«b» که روی هدفون قرار داده شده، تماس ها و آهنگ های در حال پخش را مدیریت کنید. برد بی سیم این هدفون از طریق بلوتوث، 9 متر گزارش شده است.  باتری داخلی نسبتا قوی این محصول به کاربران اجازه می دهد تا بیشتر از 12 ساعت به صورت بدون سیم از آن استفاده کنند. البته با کابل اتصال،می توان از این هدفون حتی در صورت...

۱۰:۴۶ - ۱۳۹۳/۲۴/آبان
به گزارش سایبربان

اخیرا یکی دیگر از برنامه های سری دولت ایالات متحده مبنی بر جاسوسی از تلفن همراه شهروندان این کشور افشا گردیده است، بدین صورت که هواپیماهای مخصوصی همانند برج های مخابراتی، اطلاعات تلفن همراه شهروندان را ثبت و ذخیره می‌کنند.
وال استریت ژورنال گزارش داده است که مارشال های ایالات متحده از خدمات ارائه شده توسط شرکت Cessna برای استقرار دستگاه هایی با نام dirtboxes استفاده کرده و با پنهان کردن آنها در هواپیماهای کوچک به جاسوسی از شهروندان می‌پردازد. 
Cessna یک شرکت هواپیماسازی آمریکایی مستقر در...

۱۰:۳۳ - ۱۳۹۳/۲۴/آبان
به گزارش سایبربان

Lumia 535  با سیستم عامل ویندوز فون 8.1 و آخرین نسخه آپدیت Lumia Denim اجرا می شود و در اواخر این ماه، با دو مدل تک سیم و دو سیم کارته عرضه خواهد شد. لومیای جدید با شعار القای تجربه کاربری مایکروسافت به کاربرانی که نمی توانند تلفن های هوشمند رده بالا تهیه کنند، معرفی شده و مثل مدل قبلی خود یعنیLumia 535  از سخت افزار قدرتمندی بهره نبرده است.

...
۱۰:۰۳ - ۱۳۹۳/۲۴/آبان
به گزارش سایبربان

یکی از دلایل عمده‌ی عدم تفاهم دو کشور آمریکا و چین هکرهای چینی هستند که انتظار می‌رفت اوباما این موضوع را در این مذاکرات دو جانبه در اولویت قرار دهد.
اما کارشناسان انتظار داشتند مذاکرات دو طرف پیشرفتی حداقلی داشته باشند، حتی رهبران دو طرف در مسائلی مثل تغییرات آب و هوایی، تجارت و مسائل دفاعی به توافقهایی دست یافتند اما دیدگاه‌های مشترک در زمینه امنیت سایبر بسیار اندک بود.
به گفته‌ی کارشناسان تا زمانی که آمریکا و چین از مواضع خود کوتاه نیایند هیچ نشانی از پیشرفت میان آنها دیده نخواهد شد....

۰۹:۲۵ - ۱۳۹۳/۲۴/آبان