به گزارش سایبربان

محققان امنیتی حمله های فیشینگ به مشتریان آمازون در امریکا و انگلستان، در ابعاد گسترده را شناسایی کردند که از طریق ایمیل‌های مخرب پیاده سازی می شوند.

گروه هکری که در پشت این حمله ها هستند، حدود 600000 ایمیل فیشینگ در انگلستان ارسال کرده اند. ایمیل ها شامل word مایکروسافت در قسمت الصاق است که به مانند حمله های معمول فیشینگ، کاربر را تشویق می کند تا آن را باز کند. در این مورد هکر از کاربر درخواست می کند تا اطلاعات حمل و نقل را تغییر دهد تا قانونی شود....

۱۹:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۸/آبان
به گزارش سایبربان

انگلستان یک معاهده امنیتی با قطر امضا کرده است که بر اساس آن دو کشور، اطلاعات جاسوسی طبقه بندی شده در اختیار یکدیگر قرار می‌دهند. روابط مابین سازمان‌های امنیتی دو طرف نیز برای مقابله با حملات سایبری تعمیق خواهد شد.
این تفاهمنامه امنیتی، که مذاکرات برای آن در ماه مارس آغاز شده بود، دستاورد اصلی گفتگوهای دیپلماتیک میان شیخ تمیم بن حمد بن خلیفه آل ثانی، امیر جدید قطر، و دیوید کامرون نخست وزیر انگلستان است. امیر قطر اواخر ماه اکتبر به لندن سفر کرده بود.
به گفته یک مقام آگاه بخش اصلی این...

۱۵:۵۲ - ۱۳۹۳/۱۸/آبان
به گزارش سایبربان

در روزهای گذشته مشخص گردید که مهم ترین کارکرد این بدافزار سرقت اطلاعات ذخیره شده در گوشی و تبلت اپل است. این اولین بار است که حریم شخصی کاربران آیفون و آی پد در مقیاسی گسترده و از طریق بدافزاری قدرتمند به خطر می افتد. در حال حاضر اپل ادعا می کند که عملیات مخرب این بدافزار خطرناک را مهار کرده است.
بدافزار WireLurker که از طریق مک استور چین دانلود شده است، فعال شده و کدهای مخربی را به اپلیکیشن‌های معتبر اضافه می‌کند. در حال حاضر این حمله فعلا مختص چین است.
بدافزار WireLurker آنقدر منتظر می...

۱۲:۰۴ - ۱۳۹۳/۱۸/آبان
به گزارش سایبربان

استوارت بیکر در این زمینه به روش مورد استفاده شرکت بلک بری در گوشی‌های ساخت خود اشاره کرد و گفت: "این شرکت سال‌ها پیش به کاربران خود امکان داد تا ایمیل‌ها و پیامک‌های خود را به طور رمزگذاری شده ارسال کنند. اما ارائه این خدمات مرگ بلکبری را رقم زد."
به گزارش فارس، استوارت بیکر که در همایشی در ارتباط با وب در دوبلین ایرلند سخن می‌گفت، افزود: "اگر اپل و گوگل هم بخواهند تلاش کنند داده‌های کاربرانشان را به صورت...

۱۱:۵۱ - ۱۳۹۳/۱۸/آبان
به گزارش سایبربان

در پی اختلاف نظر سران آمریکا و اسرائیل در موضوع توافق هسته‌ای با ایران، مقامات دو دولت مشغول بدگویی و اتهام زنی به طرف مقابل هستند. نویسنده این مقاله تلاش دارد سران دو دولت آمریکا و اسرائیل را به اتحاد دعوت کند و می‌کوشد در مقاله‌ی خود از هر دو طرف رفع اتهام کند.
در یکی از مشاجرات میان دو دولت، اسرائیل دولت اوباما را به "نرمش و مسامحه با ایرانی‌ها" متهم کرده است. نویسنده روزنامه میامی هرالد در دفاع از دولت آمریکا می‌نویسد:


"متهم کردن دولت اوباما به نرمش یا مسامحه با ایرانی‌ها...

۱۱:۴۰ - ۱۳۹۳/۱۸/آبان