به گزارش سایبربان

یک مسئول بلندپایه در کاخ سفید ضمن تائید تحرکات مشکوک سایبری در شبکه‌های رایانه ای کاخ سفید، تصریح کرد که این رایانه ها در اختیار منشی‌ها و دستیاران اجرایی رئیس جمهور بوده است.

این مقام دولتی افزود: "ما متوجه شدیم که حمله سایبری روی شبکه‌های Ethernet over Power انجام شده و رایانه های حاوی اطلاعات غیرمحرمانه، مورد نفوذ قرار گرفته اند. ولی ما در هر صورت این حملات را بسیار جدی می‌گیریم و برای ارزیابی و دفع حملات، به سرعت وارد عمل شدیم."...

۰۲:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۹/آبان
به گزارش سایبربان

افشاگری در مورد گروه یاد شده که Axiom نام دارد، تنها چند هفته قبل از دیدار اوباما و جان کری رییس جمهور و وزیر خارجه آمریکا با مقامات چینی در پکن در مورد موضوعات مختلف و از جمله نبردهای سایبری صورت گرفته است.

به گزارش فارس شرکت آمریکایی Novetta Solutions گزارشی در این مورد منتشر کرده که نشان می‌دهد هکرهای چینی گروه Axiom بیش از ۴۳ هزار رایانه را در آمریکا مورد هدف قرار داده اند....

۰۲:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۹/آبان
به گزارش سایبربان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پایداری ملی سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در همایش پدافند سایبری در مدیریت شهری که در دانشگاه صنعتی شریف برگزار گردید اظهار داشت: توسعه فضای سایبری، کارکردهای آن تغییراتی را در بخش‌های مختلف ایجاد کرده است که این تغییرات در زمینه سرمایه‌ها و دارایی‌های کشور نیز ایجاد شده است و تأثیری را به صورت مستقیم در فضای تهدیدات ایجاد خواهد کرد.

وی افزود: در فضای سایبری شاهد این هستیم که با رشد این فضا و گسترش آن سرمایه‌...

۰۲:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۹/آبان