به گزارش سایبربان

 کاربران کشور یاد شده می توانند سفارش های خود برای این تبلت 3G  اقتصادی که دارای بدنه ای فلزی است را از 29 سپتامبر با قیمت 600 رینگیت معادل 184 دلار به ثبت برسانند و هوآوی از 16 اکتبر عرضه ی محصول جدیدش را آغاز خواهد نمود.

Huawei هشت اینچی دارای چیپست اسنپدراگن چهار...

۱۳:۲۲ - ۱۳۹۳/۱۲/مهر
به گزارش سایبربان

برنامه مذکور به کاربران این امکان را می‌دهد تا فعالیت‌های مشترک خود را سازماندهی کنند و برای چت کردن در این زمینه، گروه‌های مشترک خاصی را ایجاد نمایند. طراحی این برنامه به گونه ای است که حتی در صورت اختلال شبکه‌های تلفن همراه، کاربران با یکدیگر در ارتباط خواهند بود و با استفاده از سیگنال‌های بلوتوث گوشی همراه، هر کاربر را به یک فرستنده کوچک مبدل می‌کند.

نکته جالب در مورد این برنامه رمزنگاری نکردن...

۱۳:۰۰ - ۱۳۹۳/۱۲/مهر
به گزارش سایبربان

مقامات بزرگترین بانک ایالات متحده اعلام داشتند با اینکه هزینه سالانه آنها در برقراری امنیت بالغ بر 250 میلیون دلار می باشد، اما در تابستان امسال 76 میلیون حساب بانکی خانوار و 7 میلیون حساب کسب و کارهای کوچک این بانک در معرض خطر قرار گرفته است.

اعلام این خبر نگرانی های فراوانی را در بین شرکت ها و سازمان های بزرگی که در این بانک حساب های میلیارد دلاری دارند را تشدید کرده است. از طرفی دیگر، دیدگاه شهروندان ایالات متحده نیز نسبت به سرقت اطلاعات بانکی خود در بانک...

۱۲:۱۸ - ۱۳۹۳/۱۲/مهر