به گزارش سایبربان

در حال حاضر در فضایی زندگی میکنیم که روز به روز تکنولوژی های مختلفی به گجت ها،ربات ها،تلفن ها و... اضافه می شود اما اخیرا اغلب شرکت های سازنده گجت ها و ربات ها سعی کرده اند که تکنولوژی رفتارشناسی را به محصولات قبلی خود اضافه و یا محصولات جدید خود را به گونه ایی طراحی کنند که قابلیت رفتار شناسی را داشته باشند. این تکنولوژی جدید که روز به روز فراگیر می شود توانسته به زندگی بشر کمک زیادی کند که افراد می توانند از طریق تشخیص دادن حالات و روحیه هر فرد در هر زمان زندگی صمیمانه تری را نسبت به هم داشته...

۰۹:۵۱ - ۱۳۹۳/۲۰/شهريور
به گزارش سایبربان

انتشار اطلاعات در مورد آخرین تهدیدات سایبری، ابزار های مورد استفاده و زمان واقعی حملات، 8 داشبورد امنیتی یا همان سیستم های اطلاعاتی و مدیریتی را به دنبال دارد که در ذیل به آنها اشاره شده است:

 Security Wizard:

Security Wizard یکی از شناخته شده ترین امنیت های آنلاین مرتبط با سیستم های اطلاعاتی و مدیریتی در اینترنت.

...

۰۱:۵۲ - ۱۳۹۳/۲۰/شهريور
به گزارش سایبربان

این سرقت اطلاعاتی که در تاریخ 9 سپتامبر رخ داده،‌ در انجمن یک وب سایت روسی توسط فردی که با نام آنلاین tvskit شناخته می شود افشا گردیده است.

وی در همین ارتباط می گوید: اگر چه تمامی حساب های کاربری معتبر نمی باشند، اما بیش از 60 درصد از آنها به درستی کار می کنند و اکثریت کلمات عبور آنها با حروف ساده ای رمزگذاری شده اند.

هنوز معلوم نیست که اطلاعات مذکور چگونه جمع آوری شده اند، اما محتمل ترین نظریه اینست که...

۰۱:۴۲ - ۱۳۹۳/۲۰/شهريور
به گزارش سایبربان

به گزارش فارس به نقل از نیویورک تایمز، گوگل مهم ترین شرکتی است که به طور جدی مورد اعتراض اروپایی‌ها قرار گرفته است. به تازگی یکی از مقامات عالی رتبه آلمانی خواستار چند تکه شدن شرکت گوگل شده و یک وزیر فرانسوی نیز این شرکت را تهدیدی برای حاکمیت فرانسه دانسته است. ناشران اروپایی هم سالهاست که گوگل را مسئول کاهش درآمد و نقض حقوق مالکیت معنوی خود می دانند.

گوگل در سراسر اروپا به شدت مورد حمله است و این نشانگر چالش بزرگی است که شرکت‌های فناوری آمریکایی در خارج از...

۰۱:۳۶ - ۱۳۹۳/۲۰/شهريور