به گزارش سایبربان

 Samsung Gear S با طراحی زیبا، صفحه خمیده و بند انعطاف‌پذیر به راحتی روی مچ کاربر قرار می‌گیرد. این محصول با اتصال 3G ، تجربه‌ای نو از گجت های پوشیدنی‌ را برای کاربرانی که می‌خواهند آزادانه به زندگی روزمره خود بپردازند، فراهم می‌کند.
  این ساعت دارای صفحه نمایش Super AMOLED دو اینچی خمیده است که کاربران می‎توانند از طریق ویژگی های منحصر به فرد در این صفحه نمایش پیام ها و اعلان های خود را متناسب با اندازه کوچک این وسیله بخوانند. طراحی  زیبا و تنظیمات صفحه نمایش و بند قابل تعویض آن به کاربران...

۱۵:۱۷ - ۱۳۹۳/۱۹/شهريور
به گزارش سایبربان

یک پایگاه خبری اسرائیلی از برگزاری کنفرانس سالانه امنیت سایبر در تل آویو خبر داد.اداره ملی سایبر رژیم صهیونیستی از عموم شهرک نشینان برای شرکت در چهارمین کنفرانس بین المللی امنیت سایبر دعوت به عمل آورد. این اداره زیر نظر دفتر نخست وزیری اسرائیل اداره می‌شود. قرار است کنفرانس مذکور در روزهای  14 و 15سپتامبر  در دانشگاه تل آویو برگزار شود.

کنفرانس امسال با حضور چهره‌های شناخته شده سیاسی، نظامی، فناوری، و اقتصادی از داخل و خارج از رژیم صهیونیستی برگزار خواهد شد. از شرکت...

۱۲:۵۸ - ۱۳۹۳/۱۹/شهريور
به گزارش سایبربان

سرانجام و پس از گمانه زنی‌های نسبتا زیادی که درباره ساعت اپل زده می شد، این کمپانی دیشب پس از معرفی iphone 6 از ساعت خود با نام Apple Watch  نیز رونمایی کرد. محصولی که با توجه به شایعات نه نام iWatch دارد و نه از نمایشگر گرد بهره می‌گیرد. ظاهرا این ساعت در سایه آی‌فون 6 قرار گرفته و محتوای چندانی از آن به بیرون درز نکرده است.
این ساعت با جنس‌های بدنه متفاوتی عرضه می‌شود، از طلای 18 عیار برای ثروتمندان گرفته تا بدنه‌های آلومینیومی و استیل برای افراد عادی. مدل آلومینیومی آن با نام Watch Sport  و...

۱۰:۳۰ - ۱۳۹۳/۱۹/شهريور
به گزارش سایبربان

این گروه از هکرها که با نام مستعار AnonGhost شناخته می شوند، در امتداد عملیات ضد صهیونیستی خود و به طرفداری از مردم بی دفاع غزه، وب سایت های آموزشی این رژیم جعلی را هدف قرار داده اند.

هنوز مشخص نشده است که هکرها از چه حفره امنیتی توانسته اند به اطلاعات وی سایت های مذکور دست یابند.

 AnonGhostهمان گروه از هکرها می باشند که در ماه گذشته توانستند وب سایت وزارت کشاورزی و روستایی اسرائیل را...

۰۱:۲۳ - ۱۳۹۳/۱۹/شهريور
به گزارش سایبربان

این حملات با استفاده از حملات مبتنی بر وب، مهندسی اجتماعی و وب سایت های مخرب صورت می پذیرند و تنظیمات DNS سرور توسط مهاجم بر روی شبکه کاربر به گونه ای تغییر داده می شوند که کاربر را به سمت صفحات فیشینگ هدایت می کند. این صفحات جعلی به بانک های برزیلی جهت سرقت حساب ها و اطلاعات مالی قربانیان هدایت طراحی شده اند.

در طول سال های ۲۰۱۱ تا۲۰۱۲ حدود بیش از 4.5 میلیون مودم DSL تحت تاثیر اینگونه حملات قرار گرفته...

۰۰:۵۷ - ۱۳۹۳/۱۹/شهريور
به گزارش سایبربان

این به روز رسانی همزمان با انتشار اصلاحیه های امنیتی شرکت مایکروسافت ارائه شده است. شركتAdobe  در نسخه های جدید چندین آسیب‌پذیری حیاتی که در ماه گذشته توسط محققان امنیتی شناسایی شده بودند را برطرف ساخته است.

بولتن امنیتی مذکور با نام APSB14-21 شناخته می شود و در وب سایت این شرکت قرار گرفته است. همچنین این به روز رسانی حفره های امنیتی شناسایی شده در نرم افزارهای ذیل را برطرف می سازد:

...

۰۰:۱۳ - ۱۳۹۳/۱۹/شهريور
به گزارش سایبربان

شرکت Box که در زمینه پلت فرم های ابری از جمله ذخیره، اشتراک و مدیریت محتوا فعالیت دارد، برای ایمن‌سازی خدمات ابری خود توافقنامه‌ای را با AT&T امضا کرده که بر اساس آن صاحبان مشاغل از طریق شبکه VPN به فایل‌های خود دسترسی می‌یابند.

با راه اندازی این سرویس کارمندان یک شرکت برای اتصال به سرویس ابری مورد استفاده از خط ایمن شده خاصی که توسط ...

۰۰:۰۷ - ۱۳۹۳/۱۹/شهريور