به گزارش سایبربان

گواهینامه ها برای نشان دادن اعتبار یک سایت و رمزگذاری داده های ترافیك مورد استفاده قرار می گیرند و این ویژگی كه با عنوان "برگه كلیدی گواهینامه" شناخته می شود به خدمات آنلاین اجازه می دهد تا مشخص نمایند كدام گواهینامه SSl/TLS برای سرورهای آن ها معتبر می باشد.

Sid Stamm، مدیر امنیتی موزیلا در وبلاگ شرکت عنوان کرد: "اگر مرجع گواهینامه برای یك سایت شناخه شده نباشد، فایرفاكس ارتباط با آن سایت را قطع كرده و...

۱۲:۵۵ - ۱۳۹۳/۱۷/شهريور
به گزارش سایبربان

پس از نفوذ هکرها به حساب های iCloud و انتشار تصاویر خصوصی بازیگران هالیوودی، اپل به فکر چاره افتاده است تا ضعف امنیتی iCloud را برطرف کرده و توسعه احراز هویت دو مرحله ای این سیستم را به کار گیرد.

بسیاری از کارشناسان امنیتی می گویند اگر کاربران iCloud، احراز هویت دو‌مرحله‌ای خود را فعال کرده‌ بودند، امکان نفوذ به حساب‌های کاربری آنها بسیار پایین بود. اما برخی از...

۱۲:۳۷ - ۱۳۹۳/۱۷/شهريور
به گزارش سایبربان

این ویژگی جدید که با یک کاراکتر دانیاسور آبی رنگ به نمایش درمی‌آید به کاربر کمک می کند تا با دقت بیشتری به‌ اشتراک‌ گذاری پست‌های خود بپردازد.

بررسی این‌که پست‌های خود را با چه کسانی به اشتراک می‌گذارید، به طور مثال غالب کاربران این گزینه را به صورت Public انتخاب می‌کنند که باعث می‌شود پست‌های آن‌ها برای افراد خارج از گروه‌های دوستانه‌ نیز باز باشند و یا برخی افراد گزینه‌ نمایش پست‌ها برای دوستانِ دوستان خود را باز می‌کنند که باعث می‌شود...

۱۲:۲۱ - ۱۳۹۳/۱۷/شهريور
به گزارش سایبربان

این سیستم بیومتریک می تواند اثر انگشت افراد تعریف شده را بخواند و در صورت تایید صلاحیت فرد اجازه دسترسی وی را به حساب مورد نظر صادر کند. در این روش از فناوری Vein ID شرکت هیتاچی استفاده می شود که پیش از این در برخی کشورهای دیگر جهان هم به کار گرفته شده است.

صاحبان حساب های بانکی وابسته به شرکت های تجاری، با راه اندازی این سیستم جدید استقبال خوبی را به عمل آورده اند.

استفاده از این سیستم بدین صورت می باشد که...

۱۲:۰۶ - ۱۳۹۳/۱۷/شهريور
به گزارش سایبربان

سایت Likes.com مانند دیگر شبکه های اجتماعی، مکانی برای ارتباط کاربران با یکدیگر و یافتن دوست به طور رایگان است. Likes.com به دلیل داشتن آسیب پذیری های مختلف باعث شده تا هکرها بتوانند حساب کاربری کاربران را پاک کنند. هم چنین هکرها می توانند در پست کاربران، لینک های مخرب نیز قرار دهند.

آسیب پذیری های موجود در Likes.com عبارتند از:

        حمله Brute Force به لاگین...

۰۱:۱۰ - ۱۳۹۳/۱۷/شهريور