به گزارش سایبربان

محققان امنیتی گروه هک برزیلی را شناسایی کردند که مودم کاربران خانگی را بوسیله حمله های مختلف وب، هدف قرار می دهند. هکرها از روش های مختلفی استفاده می کنند که شامل استفاده از صفحه های مخرب و مهندسی اجتماعی می شود. با استفاده از این روش ها، هکرها تنظیمات DNS مودم های خانگی کاربران را تغییر می دهند.

تنظیمات DNS  تغییریافته باعث می شود تا هکرها کاربران را به صفحات مخرب و فیشینگ هدایت کنند. این صفحات به منظور سرقت اطلاعات بانکی...

۲۱:۲۹ - ۱۳۹۳/۱۲/شهريور
به گزارش سایبربان

سرویس av-centerd در SOAP و دستورات Backup در سرویس ossim-framework  به مهاجمان اجازه می دهد که از راه دور و از طریق بردارهای نامشخص به اجرای کدهای دلخواه بپردازند. لازم به ذکر است که می توان از طریق remote_task یا  درخواست get_license  کدهای دلخواه را در سرویس AlienVault OSSIM اجرا کرد.

همچنین نسخه 4.6.0 به قبل...

۱۸:۰۶ - ۱۳۹۳/۱۲/شهريور
به گزارش سایبربان

یکی دیگر از بزرگترین خرده فروشی های ایالات متحده با نام Home Depot که در زمینه ارائه محصولات و خدمات ساخت و ساز فعالیت می کند، هدف یک حمله سایبری گسترده قرار گرفته است.

الکس هولدن، افسر ارشد اطلاعات امنیتی شرکت Hold Security می گوید: "به تازگی بیش از یک میلیارد کلمه عبور در معرض خطر قرار گرفته اند و این نقض ممکن است در اواخر آوریل یا اوایل ماه مه انجام شده باشد."

وی به اتفاق سایر...

۱۷:۵۴ - ۱۳۹۳/۱۲/شهريور
به گزارش سایبربان

سیستم Red Hat CloudForms 3.1 که از ماه سپتامبر وارد بازار می‌شود، بر روی ابزارهای مدیریت پردازش ابری سازمانی بر پایه سیستم‌های ابری اختصاصی، عمومی و چندگانه تاکید دارد و علاوه بر آن قابلیت‌های مدیریتی و کاربردی برای سیستم‌های OpenStack، Amazon Web Services، VMware و Red Hat Enterprise Virtualization را...

۱۷:۵۰ - ۱۳۹۳/۱۲/شهريور
به گزارش سایبربان

به گزارش خبرگزاری رویترز، این سیستم رایانه‌ای قادر است حجم وسیعی از اطلاعات را به سرعت مورد تجزیه و تحلیل قرار دهد و الگوها و روابط بین داده‌ها را استخراج کند.

سیستم رایانه‌ای جدید شرکت IBM قادر است حجم وسیعی از اطلاعات را تحلیل کند و روابط و الگوهای نهفته در میان داده‌ها را به سرعت آشکار سازد. این سیستم رایانه‌ای که Watson Discovery Advisor نام دارد، قادر است زبان انسان و نیز نحوه ترکیب عناصر شیمیایی را درک کند و...

۱۷:۴۷ - ۱۳۹۳/۱۲/شهريور
به گزارش سایبربان

Android One نسخه‌ای از سیستم‌عامل اندروید می‌باشد که گوگل آن را برای عرضه‌ی محصولاتی در کشورهای در حال توسعه و جهان سومی چون هندوستان توسعه داده است. گوگل در نظر دارد تا تلفن‌های‌ هوشمند مبتنی بر این سیستم‌عامل را با قیمتی کمتر از    100 دلار در اختیار کاربران خود قرار دهد. گوگل این برنامه را در جهت دستیابی 1 میلیارد کاربر موجود پیاده کرده است که بیشتر در پی خرید تلفن‌های‌ هوشمند پایین رده هستند. تلفن‌های‌ هوشمند تولید شده برپایه‌ی Android One از نظر نرم‌افزاری توسط گوگل بروز خواهند شد.
...

۱۵:۱۸ - ۱۳۹۳/۱۲/شهريور
به گزارش سایبربان

در روزهای اخیر به دلیل نقص امنیتی در گوشی‌های همراه بازیگران هالیوودی و همین طور سرویس iCloud شرکت اپل، عکس های خصوصی برخی از آنها به طور گسترده در وب منتشر شده و خود این افراد هم صحت این عکس ها را تایید کرده اند.

به همین دلیل بسیاری از کارشناسان در استدلال جالبی عنوان کردند که هرگز نمی‌توان در مورد امنیت سرویس‌های کلود شرکت‌های فناوری و دیگر سرویس‌های اینترنتی مطمئن بود و در حال حاضر به اشتراک گذاشتن عکس و اطلاعات در فضای...

۱۵:۰۸ - ۱۳۹۳/۱۲/شهريور
به گزارش سایبربان

به تازگی نمونه‌های آزمایشی دو مدل از خودروی BMW که به طور بی سیم قابل شارژ کردن هستند عرضه شده و قرار است این خودروها در جریان برگزاری مسابقات فرمول A به عنوان خودروهایی برای تامین امنیت و مراقبت‌های پزشکی به کار گرفته شوند.شرکت طراح این شارژرهای بی سیم می گوید با تعدادی از غول های صنعت خودروسازی مذاکراتی به عمل آمده تا آنها هم به طراحی خودروهای برقی علاقمند شوند. وی می گوید تعدادی از این شرکت ها خود به سرمایه گذاری در این زمینه علاقمند هستند.
با توجه به گرانی این فناوری، پیش بینی می شود ابتدا...

۱۴:۵۴ - ۱۳۹۳/۱۲/شهريور
به گزارش سایبربان

این بروز رسانی ها در ذیل بیان شده اند:

بروز رسانی ROLLUP  برای ویندوز RT 8.1، ویندوز 8.1 و ویندوز سرور 2012 R2

بروز رسانی ROLLUP  برای ویندوز RT ، ویندوز 8 و ویندوز سرور 2012

بروز رسانی برای پشتیبانی از نماد واحد پول جدید روبل روسیه در ویندوز

تمامی بروزرسانی های مذکور برای...

۱۳:۰۶ - ۱۳۹۳/۱۲/شهريور
به گزارش سایبربان

در کنفرانس خبری، این شرکت سعی کرد تا در توضیحی خلاصه و مفید این گوشی را به طور رسمی معرفی کند. در ابتدای امر باید بیان کرد که این گوشی با نام Ascend P7 Sapphire عرضه خواهد شد  و فعلا تنها جهت ارائه در چین تولید شده است.  با توجه به اعلام رسمی این کمپانی در خصوص عرضه این محصول جدید در چین، به نظر می‌رسد عرضه بین‌المللی این گوشی نیز به طور محدود و تنها در نقاط خاصی صورت گیرد. این شرکت اعلام کرده است که این نسخه از p7 توانایی...

۱۲:۵۸ - ۱۳۹۳/۱۲/شهريور