به گزارش سایبربان

با ثبات  و محبوبیت quadcopter ها در بین اذهان عمومی ، kickstarter تولید یک وسیله نقلیه تک سرنشین با ایده از quadcopter  ها را آغاز کرد.

هاور بایک نمونه ای از یک quadcopter  است که قابلیت حمل انسان را دارد.همان طور که می دانید quadcopter  ها توانایی های در تمامی زمینه ها دارد ، از جمله حمل صنایع غذایی و صنایع جنگ افزار.

مشکل بزرگ این هاور بایک...

۱۹:۲۸ - ۱۳۹۳/۱۴/مرداد
به گزارش سایبربان

بدافزار IcoScript با استفاده از دامنه سرورهای ایمیل مانند یاهو و جیمیل، خود را از شناخته شدن توسط نرم افزارهای امنیتی در امان نگه می دارد.

نمونه ای از این بدافزار، توسط محققان امنیتی مورد بررسی قرار گرفت. در این بررسی IcoScript با استفاده از اکانت یاهو دستورهای لازم را از سرور C&C دریافت می کرد. دستورهای کنترلی بوسیله ایمیل های دستکاری شده به بدافزار ارسال می شد.

نکته جالب استفاده از...

۱۹:۲۰ - ۱۳۹۳/۱۴/مرداد
به گزارش سایبربان

پس از انتشار نسخه چهارم سیستم عامل ios 8  ، در مدت دو هفته نسخه جدید آزمایشی ios  برای به چالش کشیدن در برابر برنامه نویسان حرفه ای عرضه شد . این نسخه با حجمی برابر 270  مگابایت برای نصب بر روی تلفن ویا تبلت شما عرضه شده است .

مثل همیشه اپل ادعا می کند که تمامی مشکلات قبلی خود را حل کرده است و همچنین در ساختار iCloud بررسی هایی صورت گرفته است که در تنظیمات آن قابل مشاهده خواهد بود .

اگر...

۱۸:۵۰ - ۱۳۹۳/۱۴/مرداد
به گزارش سایبربان

بنا بر گزارشات منتشر شده از مطبوعات ، کمپانی سامسونگ از رونمایی چهارمین فبلت منحصر به فرد خود خبر داد. اخیرا سامسونگ با توانایی خود توانسته است با رونمایی از ساعت هوشمند Gear 2 و Galaxy S5 خود را در میان رقبا ثابت کند.

اما نکته ای که همگان به آن باور دارند خانواده فبلت سامسونگ موسوم به Note می باشد . تلفن هایی با ابعاد بزرگتر نسبت به سایر محصولات و طراحی مناسب برای استفاده های دانشجویی و اداری .

...
۱۸:۲۹ - ۱۳۹۳/۱۴/مرداد
به گزارش سایبربان

کمپانی های در حال رشد از این شبکه اجتماعی استفاده می کنند تا مستعد ترین افراد را انتخاب کنند. این سایت برای هر پیشنهاد کاری لینکی جدا ایجاد می کند تا کاربران بتوانند کار مورد نظر را پیگیری کنند.

محققان امنیتی دو آسیب پذیری مهم را شناسایی کرده اند که به هکرها امکان دسترسی به سرور اصلی Jobvite را می دهد. متاسفانه این آسیب پذیری ها سه ماه پیش گزارش شد. اما هنوز این کمپانی اقدامی برای وصله سرور خود نکرده است.

Jobvite دارای دو آسیب پذیری...

۱۷:۳۰ - ۱۳۹۳/۱۴/مرداد
به گزارش سایبربان

طبق بررسی كارشناسان FireEye ، این گروه از مهاجمان كه با عنوان PittyTiger شناخته می شوند، از تكنیک مهندسی اجتماعی برای حملات خود استفاده می کنند.
این گروه با استفاده از ابزارها و بدافزارهای متعدد، با سرورهای فرماندهی و کنترل موسوم به C&C ارتباط برقرار كرده و به شبكه های اهداف خود دسترسی كامل پیدا می­كنند. كارشناسان FireEye تایید كردند كه حملات انجام شده توسط این گروه مطابق با...

۱۷:۰۶ - ۱۳۹۳/۱۴/مرداد
به گزارش سایبربان

چندی پیش در خبرها اعلام شد که گوگل قصد دارد احراز هویت دو مرحله‌ای برای تمام كاربران را اجباری كند و هر زمان كه رفتار خطرناكی بر روی دستگاه‌های اندروید انجام شد، پیام هشداری را به آنها نمایش دهد.
مدیر محصولات گوگل اظهار می کند كه این غول اینترنتی همواره در حال ایجاد تغییرات چشمگیر بر روی سیستم ورودی خود در یک برنامه پنج ساله به سر می برد. به گفته وی، كاربرانی كه احراز هویت دو مرحله‌ای را فعال نكرده‌ باشند به‌ زودی مجبور به این كار خواهند شد. درصورتی‌كه كاربر موبایل خود را به همراه...

۱۶:۴۵ - ۱۳۹۳/۱۴/مرداد
به گزارش سایبربان

به گزارش خبرگزاری رویترز، وزارت صنعت و تجارت چین به مایکروسافت اعلام کرده که شرکت های مورد تبعیت آن باید به طور کامل با مقامات چینی همکاری کنند تا مشخص شود آیا مایکروسافت با عملکرد خود، منافع رقبای تجاریش را به خطر انداخته است یا خیر.

وزارت صنعت و تجارت چین هفته گذشته رسما اعلام کرد که در حال تحقیقات در مورد عملکرد مایکروسافت است، زیرا این شرکت قوانین ضدانحصار چین را نقض کرده است. در یک هفته اخیر چهار دفتر وابسته به مایکروسافت در نقاط مختلف چین نیز...

۱۵:۵۰ - ۱۳۹۳/۱۴/مرداد
به گزارش سایبربان

کنفرانس امنیت فناوری اطلاعات و محبوب‌ترین کنفرانس جامعه‌ هکرها با نام 2014 BlackHat در هفته آینده برگزار خواهد شد ومحققان امنیتی بسیاری به ارائه کشفیات خود می پردازند. یکی از این مطالب،  توسط Karsten Nohl و Jacob Lell ارائه می‌شود و محققان مذکور آن را BadUSB نامیده‌اند. آنها ادعا می کنند که دستگاه‌های USB مجددا برنامه‌نویسی می شوند به گونه ای که به‌ راحتی می توانند بدافزاری را...

۱۳:۴۰ - ۱۳۹۳/۱۴/مرداد
به گزارش سایبربان

این گزارش از سوی شرکت امنیتی " چیتا موبایل" منتشر شده است و نکته مهمی که در آن به چشم می خورد، شیوع بیشتر این بد‌افزار‌ها در قاره آسیا را نشان می دهند.

 حجم بالای استفاده از سیستم عامل موبایل اندروید با سهم حدودی ۶۸ درصد از بازار گوشی‌های هوشمند این سیستم عامل را به یکی از اهداف اصلی هکر‌ها و بدافزار‌ها تبدیل کرده است. شمار بد‌افزارها برای این سیستم عامل به شدت در حال افزایش است، تا جایی که اکنون تقریبا از هر ده برنامه تولید شده برای اندروید، یک مورد یا به کلی یا در بخشی...

۱۲:۲۰ - ۱۳۹۳/۱۴/مرداد