به گزارش سایبربان

به گزارش خبرگزاری گاردین، این گروه از هکرهای چینی که متشکل از گروهی از نخبگان عملیات سایبری ارتش آزادی بخش چین می باشند مسئولیت حمله به گنبد آهنین رژیم صهیونیستی را بر عهده گرفته‌اند.

گنبد آهنی اسرائیل یکی از مشهورترین سیستم‌های دفاع موشکی در دنیاست. سه شرکت فن آوری دفاعی اسرائیل با نام های گروه Elisra ، صنایع هوا و فضای اسرائیل (IAI) و سیستم های پیشرفته دفاعی رافائل (Rads) همگی برای پیشرفت پروژه گنبد...

۲۱:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۷/مرداد
به گزارش سایبربان

 فیس بوک درآمد خود در سه ماه دوم 2014 را منتشر کرد که بر این اساس، درآمد این شبکه اجتماعی نه تنها از انتظارات وال استریت بالاتر بوده، بلکه ارزش آن بیشتر از شرکت هایی چون AT&T شده است. اکنون زاکربرگ از افرادی چون لری پیج و سرگی برین موسسان گوگل ثروتمندتر شناخته می‌شود.

بلومبرگ در گزارشی اعلام داشت مارک زاکربرگ در سه ماهه دوم امسال یک میلیارد و 600 میلیون دلار به دارایی‌های خود افزوده است. این بدان معنیست که وی در سن 30 سالگی با ثروت...

۱۱:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۷/مرداد
به گزارش سایبربان

مایکروسافت در یک تبلیغات تلویزیونی سی ثانیه‌ای با نام Happy Anniversary ، اقدام به مقایسه منشی مجازی خود یعنی Cortana با منشی مجازی اپل یعنی Siri بر روی دو گوشی هوشمند Lumia635  و iPhone 5S کرده است. این دومین بار است که شرکت مایکروسافت علیه اپل دست به ‌چنین تبلیغاتی می زند.

این فیلم تبلیغاتی کوتاه بر این اساس است که فردی برای امورات مربوط به سالگرد ازدواج خود...

۱۱:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۷/مرداد
به گزارش سایبربان

مقامات Target این تصمیم را در حالی می گیرند که این شرکت در سال گذشته با نقض امنیتی بزرگی مواجه شد و اعتبارات بسیاری از شهروندان آمریکا در دسترس هکرها قرار گرفت. این حادثه برای بسیاری از شرکت ها و موسسات مالی تلنگری بود تا ذهن خود را برای برقراری هر چه قویتر امنیت سایبری در سیستم های خود معطوف سازند و زیرساخت های داخلی خود را در برابر حملات مجرمان سایبری مورد بررسی بیشتر قرار دهند.

بسیاری از شرکت های خرده فروشی و همچنین شرکت...

۰۲:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۷/مرداد
به گزارش سایبربان

با توجه به مطالعه ای که در ارتباط با جرایم رایانه ای و اینترنتی در آمریکای لاتین و کارائیب صورت گرفته، مشخص شده است که به تنهایی حملات فیشینگ نزدیک به 2500 بانک را تحت تاثیر قرار داده و ضرری معادل 93 میلیارد دلار را به مراکز مالی و بانکی وارد کرده است. اما همه جرایم اینترنتی با انگیزه اقتصادی انجام نشده اند. Hacktivism نیز که یک اصطلاح ترکیبی از هک و فعالیت های سیاسی است، در سال های اخیر به امری بسیار محبوب در میان هکرها تبدیل شده است.

...
۰۲:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۷/مرداد
به گزارش سایبربان

خبرها حاکی از آنست که الگوریتم های جستجوی به روز شده برای Panda، Penguin و Hummingbird شرکت گوگل در محتوا و به اشتراک گذاری مطالب اجتماعی به تعهد خود پایبند می باشند.

خبرگزاری گاردین با انتشار گزارشی از Search Engine Watch اعلام داشت که الگوریتم های جستجوی Panda ، Penguin و...

۰۲:۴۴ - ۱۳۹۳/۰۷/مرداد