به گزارش سایبربان

نخست وزیر ژاپن،‌ شینزو آبه، که در پس این پروژه قرار دارد بر این اعتقاد است که با برگزاری این المپیک در تابستان 2020 سرآمد بودن ژاپن در فناوری روباتیک تثبیت خواهد شد. وی که از کارخانه تولید روبات برای سایر صنایع بازدید می‌کرد، ایده‌های کشور خود را مطرح کرد که چگونه ژاپنی‌ها روی این علم سوار شده و قصد دارند روبات‌ها را در تمامی جنبه‌های زندگی مردم دخالت مثبت دهند.

وی همچنین از انقلاب روباتیک صحبت کرده و گفت همه روبات‌ها همراه با صاحبان خود در ژاپن گرد هم خواهند آمد و تمام...

۱۵:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۳/مرداد
به گزارش سایبربان

به گزارش خبرگزاری فارس، نصراله جهانگرد معاون وزیر ارتباطات با بیان این مطلب که امروز باید از تمامی ابزارها برای افشای جنایات رژیم صهیونیستی و مدعیان آزادی اطلاعات حامی آن، استفاده کرد اظهار داشت: ابزارهایی نظیر شبکه‌های اجتماعی می‌تواند ابزاری مناسب برای اطلاع رسانی از شدت جنایات در حال وقوع و مظلومیت مردم بی‌دفاع فلسطین باشد.

وی ادامه داد: همه اقشار فرهیخته، خصوصا جوانان کشورمان می‌توانند با حضور در شبکه های اجتماعی از تمام توان خود برای نشان دادن تصویر واقعی از رخدادهایی که هم...

۱۵:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۳/مرداد
به گزارش سایبربان

این خبر که چند ماه پیش نیز توسط ژورنال وال‌استریت منتشر بود، این روزها در حال تبدیل ‌شدن به واقعیت است تا خرید 1 میلیارد دلاری گوگل به ثمر بنشیند. Twitch، یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌های ویدئویی جهان را در اختیار داشته و ماهانه 45 میلیون کاربر از سراسر جهان از طریق این پلتفرم بازی کرده، چت کرده و فیلم‌های موردنظر خود را تماشا می‌کنند.

منابع نزدیک، تأیید کردند که این معامله کلان صورت پذیرفته و اینکه چه زمانی رسمیت پیدا می کند و تاریخ نقل ‌وانتقال گفته می‌...

۱۵:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۳/مرداد