به گزارش سایبربان

به گزارش خبرگزاری واشنگتن پست، این دو شرکت تاکنون رقیب یکدیگر بوده و همکاری‌های گسترده تجاری میان آنها کمتر سابقه داشته است. از اینرو این همکاری مورد توجه کارشناسان فناوری قرار گرفته است.

در راستای این طرح، کارکنان IBM محصولات اپل را به مشتریان تجاری خود خواهند فروخت و دو شرکت برای طراحی برنامه‌های همراه اختصاصی تجاری همکاری نزدیکی خواهند داشت. این برنامه‌ها با ابزار تحلیلی داده‌های IBM برای شرکت‌ها و همین طور سرویس های ابری...

۰۱:۳۴ - ۱۳۹۳/۲۷/تير
به گزارش سایبربان

پایگاه اینترنتی Paypal یکی از بزرگترین پایگاه های اینترنتی پرداخت و انتقال وجه در جهان، با انتشار گزارشی اعلام کرد که کاربران چینی از نظر میانگین ساعت خرید اینترنتی در هفته و میزان استفاده از تلفن همراه برای خرید اینترنتی، در مقام نخست جهان قرار دارند.
بر اساس این گزارش، چینی‌ها هر هفته برای خرید اینترنتی ۳۸۷ دقیقه صرف می‌کنند که در مقایسه با میانگین زمانی ۲۰۲ دقیقه در جهان بیش از سه ساعت اختلاف دارد.
این در...

۰۱:۳۱ - ۱۳۹۳/۲۷/تير
به گزارش سایبربان

نشریه معتبر فوربس، در سال گذشته پریسا تبریز را در میان یکی از ۳۰ چهره‌ موفق زیر ۳۰ سال در عرصه فناوری در کنار مارک زاکربرگ، پایه‌گذار فیس‌بوک قرار داد.

وی در سال ۲۰۰۷ به استخدام گوگل درآمد و دهمین عضو تیم کوچکی از هکرها در این کمپانی شد. وظیفه این تیم تأمین امنیت نرم‌افزارهای گوگل بود. اما اکنون این تیم گسترش یافته و بیش از ۲۵۰ متخصص امنیتی در این بخش از گوگل مشغول به فعالیت می باشند.

پریسا تبریز به گروه هکرهای کلاه سفید نیز تعلق دارد. کلاه سفید‌ها به...

۰۱:۲۸ - ۱۳۹۳/۲۷/تير
به گزارش سایبربان

این بدافزار گونه ای از ویروس Ransom است که در صورت اجرا بر روی یک دستگاه، سیستم کاربر را قفل نموده و همچنین بسیاری از انواع فایل ها را رمزنگاری می‌کند. سپس از کاربر خواسته می شود تا با پرداخت پول به ویروس نویس، کلید لازم برای رمزگشایی فایلها را دریافت نماید و سیستم را از حالت قفل شده خارج کند.

سرورهای فرماندهی و کنترل بدافزار Cryptolocker تا حد زیادی شناسایی و غیرفعال شده اند و لذا دامنه عملیات این بدافزار به شدت محدود گردیده...

۰۱:۲۵ - ۱۳۹۳/۲۷/تير